| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Šití a pletení

6.9.2012 13:06:35 x x

Jak vyměnit druky u oblečení?

Holky jsem tady na ty věci totálně levá. Koupila jsem si krásný set na miminko a byl tam jeden fakt nádherný chlupatý overálek, který vypadá jako nový, ale nedrží druky, je vidět, že předchozí majitelka je vždy "opravila" nožíkem, tj. dala k sobě ty "drápky", ale prostě stejně to nedrží, ať s tím udělám co s tím udělám. Doma jsem našla sadu na výměnu druků, ale nevím, jak na to. Je tam takový krám, na který se druk nasadí a nacvakne do látky. Já akorát tápu, jak odstranit ty původní druky. je tady nějaká šikula, která poradí, co a jak dělat? Je mi líto to kvůli drukům vyhodit, když je obleček jako nový.
Uvítím i fotodokumentaci, jsem na to fakt nepoužitelná a chlapovi to svěřit nemůžu, páč on netuší, jestil budeme mít růžovou nebo modrou a já mu nechci kazit překvápko, když to vědět nechce :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Jak vyměnit druky u oblečení? x x 6.9.2012 13:6
*Re: Jak vyměnit druky u oblečení Amab+3 6.9.2012 13:35
**Re: Jak vyměnit druky u oblečení x x 6.9.2012 14:31
***Re: Jak vyměnit druky u oblečení Amab+3 6.9.2012 16:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.