| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Logopedie

9.9.2012 14:52:31 macčí,Matyáš04,Richard08

Re: Centrum řeči a komunikace Carpe diem, Praha 5 - máte někdo zkušenost?

centrum neznám, ale z vlastní zkušennosti ( syn má receptivní VD ) logopedie ve školce nestačí - samozřejmě záleží na logopedovi,ale důležitá je ta spolupráce rodič+dítě+logoped (jak už tu bylo napsáno)- ta přímá účast rodiče při sezení u logopeda
u nás to nakonec ve spec. MŠ dopadlo odhlášením dítěte z logopedie ( MŠ neumožňovala logopedii ve školce a další mimo školku )a já si našla externího klinického logopeda, dnes vím že to bylo to nejlepší co jsem mohla udělat, bohužel jsem jako nezkušená "ztratila" rok slepou důvěrou,že logo ve školce bude stačit .... ale syn má těžkou poruchu, to zvládne jen opravdu zkušený odborník

velmi doporučované je Centrum alternativní komunikace na Praze 2, Tylovo náměstí (kousek od metra I.P.Pavlova) tam se specializují na děti s VD
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Centrum řeči a komunikace Carpe diem, Pr... TaJ 8.9.2012 23:57
*Re: Centrum řeči a komunikace Carpe di... ...neviditelná... 9.9.2012 1:39
**Re: Centrum řeči a komunikace Carpe ... Dee Dee+2 kluci 9.9.2012 9:11
*Re: Centrum řeči a komunikace Carpe di... ..maya.. 9.9.2012 8:16
*Re: Centrum řeči a komunikace Carpe di... Gavašetka 9.9.2012 10:40
**Re: Centrum řeči a komunikace Carpe ... akin 9.9.2012 11:16
*Re: Centrum řeči a komunikace Carpe di... macčí,Matyáš04,Richard08 9.9.2012 14:52
**Re: Centrum řeči a komunikace Carpe ... TaJ 9.9.2012 20:18
*Re: Centrum řeči a komunikace Carpe di... ...neviditelná... 9.9.2012 19:10

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.