| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

4.3.2013 12:55:09 Laurenka

Bolest žaludku - kam jít na vyšetření?

Ahoj, mám problém, poradíte?. Včera dopoledne mě začal bolet žaludek, taková nějaká divná nevolnost. Nezvracela jsem, neměla průjem, nic, jenom mě tupě bolelo břicho, odpoledne se k tomu přidala taková ta bolest nohou, co máte když jste nemocné a bylo mě trochu zima. Teplotu jsem myslím neměla. Přes den jsem si dala jeden ibáč (no já vím, že to žaludek zhoršuje, nekamenujte mě prosím) a za nějakých x hodin ještě paralen. Nepomohlo ani jedno. Večer už to bolelo dost, ale pořád tak nějak tupě a fakt žaludek, slepák to není. V noci jsem skoro nespala, nebo jenom po chvilkách, ale nad ránem jsem usnula a když jsem se probudila, bylo to skoro v pohodě. Tak jsem si vzala den volna, že to byla jenom nějaká žaludeční viroza a že si dneska odpočinu a bude to ok. Ale vystrašily mě kolegyně, že mám jít k doktorovi a nezahrávat si, že to může být nějaký zánět nebo co a může z toho být průšvih. Jenže obvoďák má do dvanácti, což už jsem prošvihla, mám zajít někam jinam? Bydlím u Brna, můžu do Bohunic do nemocnice, ale vemou mě někde bez doporučení obvoďáka? Jsem v těhle věcech mimo, kromě chřipek a angín jsem nikdy nic moc neměla.
Jo a aktuální stav je, že mě břicho bolí trochu, asi pětina včerejší bolesti. Břicho měkké.
Mám někam jít a když, tak kam? ~q~ ~q~ A nebo počkat do zítra a jít k obvoďákovi? Jsem taková chcíplina, na kterou vleze každý bacil jdoucí okolo, tak jsem si říkala, že to je zas nějaká střevní jednodenní viroza...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Bolest žaludku - kam jít na vyšetření? Laurenka 4.3.2013 12:55
*Re: Bolí mě žaludek - kam jít? ...neviditelná... 4.3.2013 12:57
*Re: Bolí mě žaludek - kam jít? ..maya.. 4.3.2013 13:0
**Re: Bolí mě žaludek - kam jít? Laurenka 4.3.2013 13:6
*Re: Bolí mě žaludek - kam jít? Luciga 4.3.2013 13:30
*Re: Bolí mě žaludek - kam jít? Ira+M(2/02)+K(1/04)+M(2/07) 4.3.2013 13:50
**Re: Bolí mě žaludek - kam jít? vertigo 4.3.2013 18:28

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.