| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

9.4.2013 12:42:21 Mr. Miçkey

Gestagenní HA a krvácení

Mam dotaz na ty, co berou ciste gestageni HA a bez pauzy- jak dlouho trvalo, nez jste definitivne prestaly krvacet? Vzhledem k tomu, ze ji beru kvuli zastaveni MS je mi platna jak mrtvymu zimnik, pokud spinim kazdej druhej tejden. Na netu jsem nasla, ze narazove pomaha vzit si dve tablety- coz mi taky dvakrat pomohlo, nicmene ted uz ne, a brat jich jeste vic uz je asi docela harakiri (nicmene to ted zkousim).

Tj- jak dlouho trva, nez clovek UPLNE prestane krvacet, evidentne jaky jsou jiny moznosti zastaveni MS..? potrebuju nejaky kreativni navrhy pro doktora, minule jsrm chtela Tamoxifen (nevim, pod jakym nazvem se prodava v CR), ale na ten se tvaril docela divoce, ze je to az posledni moznost- takze me zajima, jestli jsou pripadne i jiny (setrnejsi) moznosti, ktery mu muzu navrhnout.

Nezajima me antikoncepcni ucinek, nezajimaji me vedlejsi ucinky a ano, vim, ze si tim rozsekam hormonalni system, takze podobnych poznamek me usetrete, stejne jako o prospesnosti MS. Dik :)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Gestagenní HA a krvácení Mr. Miçkey 9.4.2013 12:42
*Re: Gestageni HA a krvaceni Františka85 9.4.2013 12:49
**Re: Gestageni HA a krvaceni Mr. Miçkey 9.4.2013 13:9
***Re: Gestageni HA a krvaceni Františka85 9.4.2013 15:54
***Re: Gestageni HA a krvaceni Andrýsek + 2 9.4.2013 19:19
**Re: Gestageni HA a krvaceni Mr. Miçkey 9.4.2013 20:31
***Re: Gestageni HA a krvaceni Mr. Miçkey 10.4.2013 16:35
*Re: Gestageni HA a krvaceni ...neviditelná... 9.4.2013 17:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.