| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní oční problémy

8.5.2013 16:07:20 Cheerio

Rozmazané vidění

Zdravim vas.

V sobotu jsem si chvili cetla (ucela se) pri slunicku, pak mi to zacalo vadit a dosla jsem si pro slunecni bryle. Bylo to tak max. 10 minut. Vecer mi oko slzelo a koukani na TV bylo neprijemne, tudiz jsem sla spat brzy :-)
Nyni uz je to o dost lepsi, ale kdyz zavru leve oko, na prave vidim krasne jasne, ostre kontury. To opacne, na leve oko vidim, ale rozmazane, treba SPZky u aut vidim az kdyz jsem hodne blizko. Jinak vidim, ale citim, ze to na to leve neni ono.
Co byste mi poradili ?

Mam cca 15 let po laserove operaci - kratkozrakost. Jinak jsem trochu nastydla-ryma, plus zadne dalsi problemy.

Jsem v zahranici, kde navsteva lekare se plati cca 1400Kc a je to jen k obvodnimu, ktery nema takove vybaveni jako na ocnim. Na ocni jit jen tak nemohu, to by bylo desne drahe a na dlouho, nez bych se dostala. V CR budu o prazdninach.
Dekuji za jakekoliv rady.

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Rozmazané vidění Cheerio 8.5.2013 16:7
*Re: Rozmazane videni Martina, 3 synové 8.5.2013 16:11
**Re: Rozmazane videni Cheerio 8.5.2013 16:21
*Re: Rozmazane videni hh 8.5.2013 23:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.