| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Alergie

4.8.2013 20:31:38 Beruška+J02A07T10

Pejsek pro alergika

Ahoj holky,
děti pořád touží po nějakém domácím mazlíčkovi, měli jsme už 2x králíčka a 1x morčátka a 1x kočičku, bohužel mě se po třetím porodu hrozně zhoršili alergie, tak jsem vymysleli, králíček poslední už umřel.. a zatím nic nemáme, ale děti rostou a "prudí" čím dál víc. tak jsme chtěli pořídit gekončíky, jenže problém vyvstal s krmením - děti se jich nebojí, byli jsme vyzkoušet u kamarádky, ale cvrčků se bojí a já nechci péči o mazlíčka přebírat úplně, takže pořád váhám.
Ale vypozorovala jsem, že všichni psi od sousedů mi vadí, jen na ně sáhnu, hned mi naskakuje vyrážka a pokud se brzo neumeju kýchám a tečou mi oči, ale jedna sousedka má pudla a ten mi vůbec nevadí - můžu ho drbat klidně půl hodiny a nic mě nesvědí a nekýchám.
Tak jsem si to hledala na internetu a našla jsem plemena vhodná pro alergiky a mezi nimi maltézáčka mini. Ten pudlík není úplně naše krevní skupina. Ale ten maltézáček je krásný a ty mini mají jen do 3kg, takže do paneláku akorát. Psali tam taky o jorkšírovi, ale toho má kamarádka a vadí mi.
Tak bych ráda věděla, jestli jste tu někdo alergik, nebo máte doma alergika a máte doma taky maltézáčka, nebo třeba jinou rasu, vhodnou pro alergika a máte vzykoušeno, že opravdu nevadí.
nemám bohužel možnost to nijak vyzkoušet, leda možná zajet do nějaké chovné stanice, ale většinou co jsem tak zjistila, tak mi mládata nevadí a to ani u koček, ke kterým se nemůžu normálně přiblížit ani na dva metry.

Předem moc děkuji za veškeré zkušenosti a rady
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Pejsek pro alergika Beruška+J02A07T10 4.8.2013 20:31
*Re: Pejsek pro alergika - máte někdo ? Elena_ 4.8.2013 20:48
**Re: Pejsek pro alergika - máte někdo... Beruška+J02A07T10 4.8.2013 20:56
***Re: Pejsek pro alergika - máte něk... Beruška+J02A07T10 4.8.2013 20:57
****Re: Pejsek pro alergika - máte n... Elena_ 4.8.2013 20:59
***Re: Pejsek pro alergika - máte něk... Diabla 4.8.2013 20:59
*Re: Pejsek pro alergika - máte někdo ? Pam-pela 4.8.2013 21:1
*Re: Pejsek pro alergika - máte někdo ? Tvett 4.8.2013 21:20
**Re: Pejsek pro alergika - máte někdo... Beruška+J02A07T10 5.8.2013 7:58
*Re: Pejsek pro alergika - máte někdo ? arsiela, 4.8.2013 22:0

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.