| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Alergie

19.8.2013 7:41:30 blka

Alergie na prach - protiroztočová vakcína

Syn má velmi silnou alergii na roztoče, úspěšně jsme se dožili skoro pěti let a na podzim by měl začít chodit na vakcínu. Podle alergoložky je 5 let věk, kdy vakcína nejlépe zabírá. Sama mám stejnou alergii a chodila jsem na injekce před třicítkou,cca 3 roky. Úspěšnost určitě byla, protože při úklidu jsem se klidně osypala na celých nohou nebo při noclehu v zaroztočované chatce (staré navlhlé postele) jsem měla reakci s nutností odjet na pohotovost. To se už po vakcínách neopakovalo, i když někdy smrkám jak o život, Aerius nebo Zyrtec stačí, aby to zastavil.
Trápí mě, jak to syn bude zvládat zdravotně, protože já jsem po každé aplikaci měla zhoršenou imunitu, ale vzhledem k věku jsem to vždy ustála a chodila dál do práce i s rýmou. Ve školce to ale může být problém.

Jaké jsou zkušenosti s vašimi dětmi?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Alergie na prach - protiroztočová vakcín... blka 19.8.2013 7:41
*Re: Alergie na pracha-protiroztočová v... Lída+2 19.8.2013 8:7
*Re: Alergie na pracha-protiroztočová v... 1kulička 19.8.2013 8:24
*Re: Alergie na pracha-protiroztočová v... Lada 2 19.8.2013 10:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.