| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Boty pro děti

11.9.2013 20:26:43 Viola

Jak pečovat o boty z koženky?

Vytáhla jsem z krabice zimní boty od loni a dvoje koženkové jsou poškozené. V místě ohybu prstů, ale i jinde, se oddrolily kousíčky koženky a prosvítá látka. Asi to nebude úplně vidět, protože detailně mi na boty nikdo až tak nezírá, ale očekávám, že do nich bude téct. Mám tedy pár otázek:
1/ Jde s tím ještě něco dělat? (zatáhnout to nějakou hmotou, lakem, bezbarvým lepidlem... nevím, aby tam neteklo a aby se nesypaly víc?)
2/ Je to moje vina - špatně jsem se o ně starala nebo se tohle dá čekat od každých koženkových bot, protože jsou z principu prostě levné a nekvalitní, nepřežijou víc jak dvě zimy?
3/ Jak vypadá správná péče o koženkové boty a jaká je pak jejich životnost?
4/ Jak často se musí mazat/impregnovat boty z normální kůže, aby taky nezačaly praskat? (Koupila jsem si nové kožené, tak abych je taky špatnou péčí neodrovnala.)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Jak pečovat o boty z koženky? Viola 11.9.2013 20:26
*Re: Jak pečovat o boty z koženky? angrešt 11.9.2013 21:28
*Re: Jak pečovat o boty z koženky? Liki + dcera 8/11 11.9.2013 21:31
*Re: Jak pečovat o boty z koženky? Alraune 12.9.2013 18:39

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.