| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2014

19.11.2013 10:13:48 Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13

Re: Ježíšek

Ahojky, dcera čerstvě 7 let stále na Ježíška věří a já doufám, že jí to ještě dlouho vydrží. To jsou pro mě ty nejkrásnější vánoce, když vidím v jejich očích tu nejistotu jestli ten Ježíšek přijde, jestli byla hodná a dárky donese a pak otevře dveře a vidí ten rozsvícený stromeček a rozzářené oči nad dárkama ~R^ to mám nejradši a osobně já už žádný dárek nepotřebuji. Takže doufám, že jí to vydrží a nikdo jí to ve škole neprozradí jak to vlastně je. I přesto se budu snažit v ní nahlodat to, že část dárků pořád ježíšek nosí.
Jinak děkuji za radu ohledně toho svědění. Vytáhla jsem si nějakou kosmetiku, kterou jsem měla připravenou pro mimčo a mažu a mažu a je to lepší ~R^
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ježíšek curlyhair 18.11.2013 10:1
*Re: Ježíšek Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 19.11.2013 10:13
*Re: Ježíšek Hadice a hadi 19.11.2013 17:28
**Re: Ježíšek curlyhair 25.11.2013 14:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.