| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní urologické problémy

11.2.2014 23:49:55 KoproFka

Re: Hydronefróza- průběh operace Praha Na Karlově

Byla jsem před 1,5 rokem se synkem. Bylo mu tedy už 6 let. Diagnóza stejná, jako vaše - hydronefróza.
Operoval nás Dr. Sedláček - je výborný! Mám pro něj jen superlativa - vysvětlí, zodpoví každou otázku, je empatický, je z něj cítit jistota a odbornost.

To pracoviště je jedno z nejlepších (ne-li nejlepší) v ČR.
Umí to tam odoperovat laparoskopicky, což je skvělé, to hojení je v tomto případě fakt hodně rychlé. Doufám tedy, že i u takovýchle malých miminek. My byli na konzultaci i v Motole a tak to laparkou neumějí - jen klasicky velkým řezem.
Synek byl do týdne v pohodě.

Sestřičky byly taky v pohodě, nenarazili jsem tam na žádné satorie~;).

Miminka berou hned z rána, takže neboj. Synek šel na řadu až po obědě - protáhla se jim nějaká operace + synek byl celkem oříšek, byl na sále přes 2 hodiny, takže si za něj už nikoho nedávali...
Přesně si to už nepamatuju, byla jsem ve velkým stresu, navíc čerstvě (nevědomě) těhotná, takže jsem toho sebezáchovně hodně vytěsnila...
Nicméně neboj, oni jsou tam fakt strašně hodní, kdyby bylo potřeba, lehce ti miminko zmedikují, aby nemělo stres.
My jsme tam přišli brzo ráno (poslední jídlo byla večeře, poslední pití bylo ráno - musel zapít léky), hned mu tam napíchli kanylu a pak se čekalo. Pak se objevil ještě operatér, aby nás pozdravil a zkontroloval. Protože bylo léto a horko, dávali mu kapačkou glukózu kvůli hydrataci. Před operací přišel ještě i anesteziolog, který případně dovysvětlil, jak bude operace probíhat a jak bude +- dlouho trvat.
Když ho přivezli, mohla jsem být u něj na jipce bez omezení jak ve dne, tak v noci. A i kdybych nemohla, stejně by mě nikdo nebyl schopen vyhodit - nenechala bych se. Na JIPce mají i TV a pouštějí pohádky, ale to je ve vašem případě stejně asi ještě jedno.
Na noc ho zmedikovali, aby spal a když usnul, poslali mě taky spát a slíbili, že mě probudí, kdyby se náhodou vzbudil a volal mě (stejně jsem spala jen pár hodin)... Kdybych ale neodešla, myslím, že by nic nenamítali.
Na jipce synek tedy byl 2 dny (normálně jsou tam děti 1 den) on byl déle kvůli tlaku (má ho kvůli té ledvince trvale vysoký, takže bylo potřeba to víc pohlídat), pak nás dali na normální pokoj.
Měl zavedenou cévku, už tedy nevím, jak dlouho, ale bylo to několik dní- tak myslím 5-6??~d~

Byl to pokoj pro 3 děti a 3 maminky s TV a s vlastní koupelnou a Wc - všechno tam je celkem pěkné, příslušenství u našeho pokoje bylo novější. Byli jsem tam spokojeni i s jídlem - zrovinka měli nového dodavatele a jídlo bylo chutné a bylo ho dost.

Buď moc ráda, že se na to přišlo takhle brzy - do roka věku odoperovaná hydronefróza má téměř 100% vyléčenost. A taky, že jste se dostali zrovna tam, jsou tam opravdu hooodně dobří!

Držím moc palce.
Kdyby něco, klidně mi písni mail.




Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Hydronefróza - průběh operace Jen počkej 11.2.2014 20:12
*Re: Hydronefróza- průběh operace Praha... Laurenka 11.2.2014 20:44
**Re: Hydronefróza- průběh operace Pra... Jen počkej 11.2.2014 21:23
*Re: Hydronefróza- průběh operace Praha... ivaxx 11.2.2014 21:38
**Re: Hydronefróza- průběh operace Pra... Jen počkej 11.2.2014 21:46
***Re: Hydronefróza- průběh operace P... ivaxx 11.2.2014 23:21
*Re: Hydronefróza- průběh operace Praha... KoproFka 11.2.2014 23:49
*Re: Hydronefróza- průběh operace Praha... KoproFka 11.2.2014 23:52
**Re: Hydronefróza- průběh operace Pra... Jen počkej 12.2.2014 13:4
***Re: Hydronefróza- průběh operace P... lipoo 12.2.2014 19:22
*Re: Hydronefróza- průběh operace Praha... Lída+2 12.2.2014 6:34
*Re: Hydronefróza- průběh operace Praha... lipoo 12.2.2014 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.