| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nedoslýchavost

27.4.2014 21:09:03 kdyzsluncenesviti

Re: předškolní vzdělávání dětí se sluchovým postižením

Právě v Domcích už to paní z centra pro sluch zkoušela, ale mají tam logopedickou třídu obsazenou. Běžnou by zvládl. Chodí na plaveckou přípravku, cvičení a předškolní přípravu. Až na předškolní přípravu všechno zvládá. U předškolní přípravy je problém v tom, že paní učitelku hůř slyší, takže se vykecává s klukama, ale měli ho tam měsíc na zkoušku a nechali si ho. Dřív chodil ještě na kolektivní hry a taky dobrý. Spíš děti tam s tím nebyly seznámení, tak tam měl jen kamaráda právě ze školky.
Spíš mi tam chybí ta logopedii, protože na individuální chodí jen jednou do měsíce a ve školce jí teď má pravidelně.

Psycholožka z centra pro dětský sluch na mě právě koukala, že nechápe, jak může chodit do speciální, ale já myslím, že oni si to představují asi jako, že tam jsou všechny děti na tom hodně špatně. ~d~

Dál půjde do běžné základní školy buď Komenského nebo V Domcích.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Předškolní vzdělávání dětí se sluchovým ... kdyzsluncenesviti 27.4.2014 20:54
*Re: předškolní vzdělávání dětí se sluc... Stáňa * 27.4.2014 20:58
**Re: předškolní vzdělávání dětí se sl... kdyzsluncenesviti 27.4.2014 21:9
*Re: předškolní vzdělávání dětí se sluc... *Aida* 27.4.2014 21:7
**Re: předškolní vzdělávání dětí se sl... kdyzsluncenesviti 27.4.2014 21:18
***Re: předškolní vzdělávání dětí se ... *Aida* 27.4.2014 22:7
****Re: předškolní vzdělávání dětí s... kdyzsluncenesviti 27.4.2014 22:51
**Re: předškolní vzdělávání dětí se sl... kdyzsluncenesviti 27.4.2014 21:22
***Re: předškolní vzdělávání dětí se ... *Aida* 27.4.2014 22:15
****Re: předškolní vzdělávání dětí s... kdyzsluncenesviti 27.4.2014 22:40
*Re: předškolní vzdělávání dětí se sluc... T 27.4.2014 23:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.