| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Šedý zákal

1.5.2014 21:52:27 Marie, 70 let

Re: Šedý zákal - trifokální čočka

Dne 1.3.2014 jsem se podrobila operaci šedého zákalu s aplikací trifokální čočky od firmy Carl Zeiss. Prim.dr. Peter Mojžiš provedl ambulantní zákrok u obou očí najednou, druhý den jsem viděla zcela normálně, na všechny vzdálenosti a po týdnu jsem měla nula dioptrií. Ovšem také nevím, co si pod pojmem "zvyknout" představit.Používala jsem před operací multifokální brýle, tzn. stejné brýle na blízko i na dálku. Problémy nemám zatím žádné, pouze to co je uváděno, že v noci vidím kolem některých světel aut či některého osvětlení kruhy, které se ani nedají spočítat. Ale je to jev spíše krásný, než aby mně vadil. Operaci doporučuji,já jsem spokojena. Vyberte si dobré pracoviště a na cenu nehleďte. Na internetu najdete mnoho nabídek, s různými cenami,a ne vždy ta levnější se vyplatí!Přeji správnou volbu.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Šedý zákal - trifokální čočka Rosie 6.4.2014 22:49
*Re: Šedý zákal - trifokální čočka Marie, 70 let 1.5.2014 21:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.