| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy trávicího traktu

4.5.2014 7:59:28 Monnny

Domácí test okultního krvácení

Prosím o názor holky… já jsem si jen tak preventivně nechala udělat v pátek tento test u dr, tedy zakoupila jsem si ho tam. Zkumavku se vzorkem budu zítra dávat dr a strašně se bojím výsledku, je mi 34 let a nemám žádné problémy se zažíváním, jen od kampylobakterie z loňského léta řeším trochu hlen ve stolici, ale jinak nic, mám chuť k jídlu, váha pořád stejná, žádné bolesti, krev ve stolici taky nevidím, jen ten hlen, jsem ale velký alergik a už asi rok polykám zadní rýmu, dr mi říkala, že ten hlen by mohla být právě ta napolykaná rýma. Ale když jsem si dělala v pátek ten vzorek a vložila to do té tekutiny ve zkumavce, tak včera jsem se na tu zkumavku dívala a v tom vzorku jsou jakoby sem tam červené slaboučké čárečky,… jsem se úplně zděsila, zda to může být krev??? Jako že by se to už takhle zviditelnilo díky té tekutině… nebo zda je to hloupost? Strašně se pozoruju a jsem už fakt asi blázen, taky mě ještě napadlo, že jsem den před tím měla misku šopského salátu, na stolici byly vidět šlupky z rajčat a papriky… tak že by to mohlo být i z té zeleniny? bojím, bojím, aby výsledek nebyl pozitivní… jsem strašný nervák a plašan :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Domácí test okultního krvácení Monnny 4.5.2014 7:59
*Re: domácí test okultního krvácení Judy+2 4.5.2014 8:18
*Re: domácí test okultního krvácení ...neviditelná... 4.5.2014 10:22
**Re: domácí test okultního krvácení Monnny 4.5.2014 11:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.