| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Antibiotika

Re: alergie Klacid

Okamžitě ji ho přestan dávat!!! ty otoky se stupnují a dost to bolí....strašný!!!! já jsem měla ATB v 15ti a nikdy více a byl to klasika PNC a ted 3.9. jsem ulehla,kašlala a týden jsem měla teploty,šla jsem k Dr. CRP jsem měla 44 takže honem ATB,ale jaké??? když mi vadí Penicilin...dal mi právě Klacid a po sezobnutí třetí pilule jsem zírala co se mi dělo s nohama...nateklé,boláky,vředy a rudé pupeny-fleky...volala jsem si na pohotovost-přestat brát!!! ..ještě 2 dny jsem se drbala-postupně alergie mizela...Dr. mi napsal druhé ATB,ale reakce byla ještě horší a to ihned po prvním prášku...nafotila jsem si nohy,Dr. nechápal-stáhnul si je PC aby je ukázal kolegům!!...no a zápal plic nijak neléčím...~a~..sice už nekašlu,ale dobře mi není...prý už nic jiného není,čím by se dalo léčit..pouze chemoterapeutika...zní to šíleně,ale nic jiného není...no nevím, jdu k Dr. v týdnu...ty alergie jsou šílený!!!¨
Držím pěsti at je dobře....Dr. mi doporučil vyšetřit na alergie snad úplně všechno.~:(
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Alergie na Klacid Renies 4.10.2014 19:58
*Re: alergie Klacid Raduza 4.10.2014 20:3
*Re: alergie Klacid Natašenka 4.10.2014 20:13
**Re: alergie Klacid krupice. 4.10.2014 21:36
***Re: alergie Klacid ASTRUSKA-Žany94-Max07-Vendí11 4.10.2014 22:30
*Re: alergie Klacid Cimbur 4.10.2014 22:32
*Re: alergie Klacid Renies 4.10.2014 22:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.