| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

14.2.2015 14:35:43 TaJ

Re: Odstranění nosní mandle Praha Karlovo náměstí

Byli jsme na Karláku s nosní mandlí před 2 lety a naprostá spokojenost...ráno kolem 7h jsme nastupovali, pak šly děti postupně podle věku na řadu(nejdřív ty nejmenší), předtím postupně dostávali sirup jako premedikaci, takže pak už byly některé trochu ospalé a klidnější...syna jsem mohla uložit na vozíček a doprovodit k výtahu, asi za 45 minut mi ho napůl probuzeného přivezli, mají ještě chvíli nějakou kapačku, většinou jsou pak zmatené, pláčou, syn malinko krvácel z nosu, ale fakt jen pár kapek...pak usnul, probudil se asi za hodinku a byl úplně ok, mohl pak vstát, dostal oběd (kaši s mletým masem), pak i sváču - piškoty s mlíkem, skočili jsme mu pro zmrzlinu, hrál si tam v herničce, koukal na pohádky na přenosném DVD, co jsme měli s sebou...kolem 14h ho zkontroloval doktor a v 18h jsme odjížděli domů, za týden jsme šli na kontrolu...všichni tam byli moc milí a příjemní, operoval ho MUDr. Kolín...syn si z toho pamatuje už jen to, že tam měli krásný barevný postýlky :-). Nejhorší bylo ho zabavit při tom čekání, než šel na sál, protože už od půlnoci nemohl jíst ani pít, tak to bylo trochu náročnější, otírala jsem mu pusu vlhkou žínkou...na řadu šel až jako poslední, byl tam nejstarší...a pak je krizová ta chvilka po příjezdu ze sálu, než usnou, pak už byly všechny děti ok, snad jen jednomu chlapečkovi bylo po té narkóze trochu špatně, tak tam zůstávali do druhého dne, ale jinak šly všechny domů...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Odstranění nosní mandle - Praha (Karlovo... kaplenka 14.2.2015 14:15
*Re: Odstranění nosní mandle Praha Karl... TaJ 14.2.2015 14:35
**Re: Odstranění nosní mandle Praha Ka... Limai 27.2.2015 12:37
*Re: Odstranění nosní mandle Praha Karl... A 14.2.2015 17:11

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.