| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

9.3.2015 22:48:50 Petrajda

Chytrý mobil pro nemotorné prsty

Poraďte, co si koupit za mobil, jsem v tomhle ohledu 100 let za opicema. Zatím jsem neměla ani internet v mobilu, ani nepoužívala jiné aplikace, ale minimálně ten internet v mobilu bych běžně používat potřebovala, ale nepotřebuju nic extra, ani stahovat velké objemy, hlavně přístup na mail a vyhledávání atd.

Zkoušela jsem u kámošky nějaké dotykové, ale dost jsem s tím bojovala, např. psát sms byl děs, při vytáčení čísel jsem se pořád překlepávala. Zas u klávesnicového se bojím, že bude mít malý displej na internet. V metru jsem viděla nějakýho kluka s takovým malým mobilem a výsuvnou klávesnicí, ale na netu jsem nenašla, co by to mohlo být, a kluk mi utek:-) No, něco jako Nokia E7, ale ten už se nevyrábí. Má nějakýho nástupce?

Nebo poraďte, jaký mobil si pořídit, aby:
- nebyl moc velký (žádná obří placka), když už, tak radši malý a tlustější (třeba s výsuvnou klávesnicí nebo "véčko" - jestli se to ještě vůbec dělá...)
- dobře se na tom psalo i nemotorným (nejen sms, ale i volba tlačítek) a dobře se používal internet
- měl celkem dobrý foťák - odolný vůči rozbití (dost často mi odněkud vypadne)
- cena cca do 6000,-

Díky všem!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Chytrý mobil pro nemotorné prsty Petrajda 9.3.2015 22:48
*Re: Chytrý mobil pro nemotorné prsty Jitulka+2kaštánci 10.3.2015 10:22
**Re: Chytrý mobil pro nemotorné prsty Jitulka+2kaštánci 10.3.2015 10:23
***Re: Chytrý mobil pro nemotorné prs... Petrajda 10.3.2015 13:55
****Re: Chytrý mobil pro nemotorné p... Paradox 10.3.2015 14:49
*****Re: Chytrý mobil pro nemotorné... Petrajda 10.3.2015 21:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.