| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2015

7.5.2015 8:42:56 Bety 2 holky + 1

Re: Už:-)

Beremi, to je dobré, že žárlí nejvíce pes :) Kdyby to byly děti, to by se hůř řešilo. Takhle hodíš kus salámu a máš ho zase v kapse, ne ~j~

My kojíme, ale bojujeme od počátku. Amálka nepřibírala nebo jen malinko. Museli jsme přidávat umělé mléko. Tak se popravila, byla fakt hned čilejší. Ale když se přidalo UM, zase klesla produkce mého mléka to jsem si pořídila odsávačku, poctivě odsávala, prolívala se tekutinami....Prostě začarovaný kruh. A když jsem se zase rozkojila, umělé mléko schovala a myslela si, že je už opět vše v pořádku, tak zase dr, že málo přibírá...A je to tak pořád dokola. Momentálně kojíme a od odpoledne už musím po kojení přidat Nutrilon. Ale jsem ráda, že ještě kojíme, protože to chvíli vypadalo, že skončíme úplně na umělém už ve 2 týdnech.

A jak u vás v cizině? Tuším, že jsi psala, že jsi v USA? Kde přesně? Jezdíváš do ČR?

To je fajn, že jste se sešly maminky na diskusi a máte tam bezva partu. Tu my jsme právě měli kdysi, dokonce jsme se potkávaly a byly i na prodlouženém víkendu s miminky. Dodnes mi z diskuse zůstala jedna kamarádka a potkáváme se nadále.

Jo a látkuješ? Myslím, že ses rozhodovala, jestli budeš používat látkové plínky nebo ne...
My jsme si pořídili, ale jen střední sadu a používám je na doma. Na spaní a když jdeme ven používám Pampersky.

Včera se mě mladší dcera ptala, jestli nejsem těhotná? Že mám zase nějak velké břicho ~f~ To mě teda nepotěšila. Já teda vážím 49 kg, ale je fakt, že to bříško není jak bývalo ~d~ Asi bude třeba pořádně zacvičit, aby náhodou neroztrubovala ve škole, že čekáme mimino ~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Už:-) Monika81 2.2.2015 20:35
*Re: Už:-) Beremi 20.4.2015 16:55
**Re: Už:-) Bety 2 holky + 1 29.4.2015 11:56
***Re: Už:-) Beremi 1.5.2015 6:45
****Re: Už:-) Bety 2 holky + 1 7.5.2015 8:42
*****Re: Už:-) Beremi 15.5.2015 5:26
******Re: Už:-) Bety 2 holky + 1 22.5.2015 8:47
*******Re: Už:-) Beremi 28.5.2015 4:32
********Re: Už:-) Beremi 28.5.2015 22:26
*********Re: Už:-) Bety 2 holky + 1 10.6.2015 20:57

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.