| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

29.5.2015 9:30:50 Coudy

Re: provokování a napadání ostatních dětmi s ADHD

Dobrý den, nevím jestli jste pochopila že nezastávám názor bití dětí...v předešlých odpovědích je to zřejmé ani naše paní učitelky to nemyslejí takhle doslova..určitě nechtějí mít ze školky boxerský ring...Naopak..spíše jde o to aby děti nestály jako tvrdé y - jako třeba můj syn a přišly za nimi jim říct,že se něco děje nebo se po něm aspoň ohnaly či ho odstrčily ať je ten kluk nechá..Věřte mi,že určitě by jejich ohnání nebylo to samé jako to co jim dělá tento kluk, protože v sobě nemají tuto agresivitu zakořeněnou jako on....Nevím jak by se líbilo Vám kdyby vaše dítě nechtělo chodit do školky ze strachu, budilo se v noci, chodilo s modřinami a škrábancemi, kdyby mu někdo tloukl hlavou o zem a lámal mu ruku do zadu za záda či mu házel na procházce kameny do obličeje, shazoval je z klouzačky atd...Tohle vše ten kluk dělá..né jen mému synovi ale i ostatním, proto jsme jako rodiče to řešili na několika schůzkách kdy ta maminka nedorazila..a učitelky nemohou věčně hlídat tohoto kluka mají ve třídě 28 dětí..dají oči na 10 vteřin někam jinam a on už na někom sedí a mlátí ho...proto říkám že kluk potřebuje asistenta...ale matku dotlačila ředitelka teprve nedávno na neuro se synem takže teprve uvidíme jak se vše vyvine...Pokud ale matka nechce pomoci a problém nevidí..bude to k ničemu. Mého syna mají paní učitelky rády a i díky nim jsem došla na neuro a logopedii..hodně mi pomohly..ale maminka tohoto problémového chlapečka si nechce nechat pomoct..jejímu synovi dle ní nic není..samozřejmě u nich doma je to totiž normální že je řeže a řve po nich..kluk dělá jen to co má doma. My jsme matky, které se snaží svým dětem pomoci proto jsme na těchto serverech a snaží me se najít rady.. takovéto matky jako je ona zde neuvidíte..proč pak mám já kvůli takovéto matky sebrat syna ze školky jen kvůli jednomu nezvl.klukovi..to můžou odejít téměř všichni a probl.kluk tam bude sám..krom toho na okrajích Prahy víme jak to vypadá se školkama a místo nikde není..mohu být ráda,že mi syna umístili u nás..musím totiž pracovat a platit hypotéku--kvůli jednomu tyranovi ze školky ze mě a mé rodiny nebude bezdomovec- řečeno s nadsázkou...čekala jsem zde pomoc do začátku abych věděla jak na syna..popřípadě na manžela který má taky ADHD diag.z dětství..abych se necítila tak sama a bezradná v určitých chvílích místo toho tady musím svou už již tak malou energii vydávat na obhajobu něčeho co sama nezastávám...
Odpovědět
Průběh diskuze (19 názorů)
Téma: Provokování a napadání ostatních dětmi s... Coudy 28.5.2015 12:4
*Re: provokování Epepe 28.5.2015 12:9
**Re: provokování Coudy 28.5.2015 12:19
***Re: provokování Epepe 28.5.2015 12:32
****Re: provokování Coudy 28.5.2015 12:52
*****Re: provokování Epepe 28.5.2015 12:53
******Re: provokování Coudy 28.5.2015 13:3
*******Re: provokování Markéta 28.5.2015 14:55
********Re: provokování Coudy 28.5.2015 19:44
*********Re: provokování Marika Letní 28.5.2015 22:58
*Re: provokování a napadání ostatních d... adelaide k. 28.5.2015 12:25
**Re: provokování a napadání ostatních... Coudy 28.5.2015 12:57
***Re: provokování a napadání ostatní... Markéta 28.5.2015 14:54
**Re: provokování a napadání ostatních... Tante Bante 29.5.2015 10:48
*Re: provokování a napadání ostatních d... margotka78 alias shit-roller 28.5.2015 17:31
*Re: provokování a napadání ostatních d... Marika Letní 28.5.2015 22:56
**Re: provokování a napadání ostatních... Coudy 29.5.2015 9:30
***Re: provokování a napadání ostatní... Líza 29.5.2015 11:7
****Re: provokování a napadání ostat... Coudy 29.5.2015 11:26

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.