| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní nemoci a potíže

30.8.2015 21:09:01 vertigo

Re: Zvýšené ASLO

ASLO značí protilátkovou odpověď na setkání organismu se streptokokem. Nemusí to nutně znamenat, že jsi tuto infekci prodělala v poslední době, mohlo to být někdy dřív. Navíc tohle zvýšení není nic z čeho bych se na tvém místě hroutila. Určitě není na místě přeléčovat naslepo ATB. Pokud se necítíš dobře, navštiv svého lékaře, ať tě vyšetří, udělá krevní testy, případně výtěr z krku.
Pro srovnání uvedu svůj osobní případ - jako dítě jsem měla každý rok streptokokovou anginu, poslední ve svým 20 letech. ASLO jsem měla podobně zvýšené jako ty a jinak my nic nebylo. Loni jsem měla za půl roku 6 angin za sebou (a 6 ATB), ASLO mi vyskočilo na 1230, unavená jsem byla fest, takže jsem šla na odstranění mandlí. Od té doby mám pokoj, ale zvýšené ASLO přetrvává stále, i když je zdroj streptokoka odstraněn. Prostě mi v těle kolují protilátky, které značí, že s tím streptkokem bojovala.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Zvýšené ASLO Mapat 30.8.2015 9:4
*Re: Zvýšené ASLO vertigo 30.8.2015 21:9
**Re: Zvýšené ASLO vertigo 30.8.2015 21:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.