| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

18.8.2016 11:38:44 zuni

Jak to udělat s bytem na úvěr při rozchodu?

Hypoteticky....
Byt je na úvěr, polovina úvěru je psaná na manžela a polovina na mně, ale samozřejmě u banky jsme uvedení oba a byt je v SMJ. S manželem máme každý svůj účet, ale ohledně financí s nimi pracujeme jakobychom měli jeden společný účet, takže např. já jsem teď na rodičáku a tak příkazy na splátku bytu má manžel na svém účtě. Já mám na svém ťeď jen fond oprav v tomto bytě. Bohužel procházíme nehezkou krizí a já přemýšlím o všem možném. A s tímhle si nevím rady: pokud bych si dokázala v dohledné době najít brigádu a mohla se finančně osamostatnit, asi bych si přála se pro začátek odstěhovat do vlastního nájmu, ale to bych musela přestat platit ten fond oprav ve stávajícím bytě. A to by manžel určitě nenechal jen tak..... Jak se tohle "dělá"? Jak bych měla postupovat nejlíp... ale je to zatím úplně hypotetický, otázka dost měsíců ještě..... kdoví co bude mezitím
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Jak to udělat s bytem na úvěr při rozcho... zuni 18.8.2016 11:38
*Re: Jak to udělat s bytem na úvěr při ... Alraune 18.8.2016 11:50
*Re: Jak to udělat s bytem na úvěr při ... Drop 18.8.2016 14:6
**Re: Jak to udělat s bytem na úvěr př... zuni 18.8.2016 18:22
*Re: Jak to udělat s bytem na úvěr při ... Monika 18.8.2016 14:59
**Re: Jak to udělat s bytem na úvěr př... zuni 18.8.2016 18:21
*Re: Jak to udělat s bytem na úvěr při ... Pole levandulové 18.8.2016 18:31
**Re: Jak to udělat s bytem na úvěr př... zuni 20.8.2016 8:57
*Re: Jak to udělat s bytem na úvěr při ... Kafe 18.8.2016 18:38
**Re: Jak to udělat s bytem na úvěr př... zuni 20.8.2016 8:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.