| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění kolem nás

15.12.2016 9:47:59 kachna_

Sestavování smluv - obec

Ahoj,
chci řešit, že se mi nelíbí, jakým způsobem obec sestavuje smlouvy a přišla jsem se nejdřív poradit, jestli to nakonec není obvyklé.
V registru smluv je smlouva na "opravu komunikace v obci AB". Ve smlouvě o dílo vůbec není specifikována délka komunikace, není tam ani časový plán smlouvy, délka komunikace zřejmě vychází z projektové dokumentace, která ale není součástí smlouvy.
Já bych za sebe takovou smlouvu nikdy nepodepsala.
Je standardní, když smlouva neobsahuje časový plán, kontrolní dny, a předpokládaný rozsah práce - délku komunikace?
Zakázka byla na 1,1 milionu vč. DPH, vysoutěžená, 1/2 krytá dotací, termín zhotovení byl červenec-konec září, zhotoveno bylo prakticky poslední týden v září.
Bylo realizováno cca 700 m2, při Ø šířce 3,5 m tj. cca 200 bm, nevím, zda je to hodně nebo málo, pokud někdo máte zkušenost od vás z obce s cenami podobných zakázek, budu vděčná za zkušenost.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Sestavování smluv - obec kachna_ 15.12.2016 9:47
*Re: Sestavování smluv - obec 77kraska 15.12.2016 11:21
**Re: Sestavování smluv - obec kachna_ 15.12.2016 11:37
*Re: Sestavování smluv - obec holka anonymka 15.12.2016 13:53
**Re: Sestavování smluv - obec Michaelas 15.12.2016 14:25
*Re: Sestavování smluv - obec kachna_ 15.12.2016 14:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.