| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

4.1.2017 15:00:45 Dadyna s mláďaty

Re: Navazující magisterské studium po 5 letech od státnic

No, skoro neživá diskuze... asi není moc lidí v podobné situaci nebo nevím....~;) Obecně takhle daleko od státnic by to znamenalo skoro všechno doporučené, co z fakulty k popisu oboru uvádí, přečíst, přečíst i věci ze školy a získat zpět takový základní balík povědomí (skoro se mi ani nechce psát vědomostí...) a zapomenout na ty chvíle, kdy toho měl člověk dost a hrozně moc se chtělo dělat kdeco jiné než se učit a psát... No, mě k tomu vede v podstatě jen nějaká moje vnitřní "potřeba dodělat to celé" ne jen bakaláře. Co se odbornosti týče, tak mi dis a bc stačí bohatě, teda teď, co bude za pár let je otázka, ale pořád to ve mně hlodá, že to není dokončené. Spíš čas od času... u mě jsou teda negativa jednoznačná - stěhovala jsem se dost daleko, takže na původní VŠ bych teď už dojížděla dost složitě (nejakých možná 300km), nejbližší fakulta v kraji obor sice má, ale je to hozený trošku víc jinam do teorie než by mě zajímalo a hlavně, mám děti 10, 3 a 2 bez jakéhokoliv hlídání, jen muž by na to byl. A pak taky nevím, jak by to brali v práci, ještě budu cca půl roku na rodičáku a nastupovat rovnou s požadavkem, že studuju, to by bylo asi docela drzé... nebo jak to říct.. takže já spíš ne.... ale pokud už máš dítě velké a v rámci možností soběstačné, tak být to v mé situaci, asi bych šla... přece jen, to dálkařské studování bylo - aspoň pro mě - i tak nějak posunovací - takový nový vzduch do přemýšlení, do životních zvyků...
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Navazující magisterské studium po 5 lete... Manka+Cipísek 4.1.2017 7:47
*Re: Navazující magisterské studium po ... Dadyna s mláďaty 4.1.2017 9:31
**Re: Navazující magisterské studium p... Manka+Cipísek 4.1.2017 12:41
**Re: Navazující magisterské studium p... Manka+Cipísek 4.1.2017 12:43
***Re: Navazující magisterské studium... Dadyna s mláďaty 4.1.2017 15:0
**Re: Navazující magisterské studium p... Manka+Cipísek 4.1.2017 12:45
***Re: Navazující magisterské studium... Dadyna s mláďaty 4.1.2017 15:2
*Re: Navazující magisterské studium po ... leli 4.1.2017 13:21
*Re: Navazující magisterské studium po ... Evanek 4.1.2017 13:59
*Re: Navazující magisterské studium po ... ...neviditelná... 4.1.2017 15:22
**Re: Navazující magisterské studium p... Dadyna s mláďaty 4.1.2017 15:43
*Re: Navazující magisterské studium po ... Girili 4.1.2017 22:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.