| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nákup a prodej přes internet

11.7.2017 9:26:18 Mariana +2

Re: zkušenosti v prodejem veci pres internet

Podle mně tímhle způsobem těžko- tedy do pytlů a něco za to inkasovat. Leda snad úplný pakatel, ale toho se sem vozí na váhu z Anglie, že fakt pochybuju. A tyhle firmy mám dojem chtějí spíš ty větší věci jako elektroniku, sportovní potřeby apod. Oblečení by se jim moc nevyplatilo.

Prodat oblečení po dětech na netu se dá, ale je s tím práce, aby byla nějaká šance tak se to musí solidně vyfotit a popsat.

Já prodávám i kupuju. Hlavně tedy ty "dražší" věci jako bundy apod. Lze koupit solidní věci za dobrou cenu (oproti původní) a co je v dobrém stavu se dá i prodat. Ale spíš ty značkové věci, což je spíš dle mého o vyhledávání. Jelikož toho oblečení je takový kvanta, že to člověk musí trochu vyselektovat ve vyhledávání. Tak to dělám obvykle podle značek, se kterými mám dobrou zkušenost apod.
Nic co není dobře na fotce vidět a není to trochu podrobněji popsané bych nekoupila. Značku co neznám asi taky ne.
Ale z bundy za litr se za až tak moc peněz čekat nedá, záleží co to je značku, ono se to musí tomu kupujícímu vyplatit.
Část věcí rozdám, ty horší dávám do kontejnerů, ale ty lepší se vcelku prodají. i když někdy jsem hleděla že se rychle prodají věci co bych ani neřekla, kdy jsem to dala jen za symbolickou cenu že mi bylo líto to vyhodit.

Já to dělám hlavně že mám zábrany dobré oblečení jen tak vyhodit, prostě neumím vyhazovat věci. A taky to něco hodí a za to nakoupím dětem zas větší věci. Popíšu a zadám večer u televize, to není takový problém.
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Téma: Prodej věcí přes internet +Jana+ 10.7.2017 0:17
*Re: zkušenosti v prodejem veci pres in... Renka + 3 10.7.2017 10:8
**Re: zkušenosti v prodejem veci pres ... Fren 10.7.2017 12:10
***Re: zkušenosti v prodejem veci pre... Renka + 3 10.7.2017 12:21
***Re: zkušenosti v prodejem veci pre... Pam-pela 10.7.2017 13:52
****Re: zkušenosti v prodejem veci p... Fren 10.7.2017 15:13
*****Re: zkušenosti v prodejem veci... Renka + 3 10.7.2017 16:47
******Re: zkušenosti v prodejem ve... Pam-pela 11.7.2017 2:33
*Re: zkušenosti v prodejem veci pres in... Dana 10.7.2017 12:19
*Re: zkušenosti v prodejem veci pres in... Žžena 10.7.2017 12:48
**Re: zkušenosti v prodejem veci pres ... Dana 10.7.2017 13:17
*Re: zkušenosti v prodejem veci pres in... Mariana +2 11.7.2017 9:26
**Re: zkušenosti v prodejem veci pres ... daba+holčička 11.7.2017 19:56
*Re: zkušenosti v prodejem veci pres in... Konzerva 11.7.2017 10:27
*Re: zkušenosti v prodejem veci pres in... veverkaa 11.7.2017 17:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.