| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

22.8.2017 18:37:20 Perseida

Rozchod po 2,5 letech

Dobry den,
zacnu asi obšírněji.Mám syna,teenagera.Společné bydlení s exmanželem.
Máme svoje životy,ale občas se tu ex nachází,je se synem,přespává tu,má tu věci atd.
Jsme rozešlí již přes 10 let,a už půl roku má ted přítelkyni.
Já jsem před třemi roky potklala také přítele,seznámili jsme se v práci.Nejdříve mě uháněl,ani se mi nikdy nelíbil,ale začali jsme si víc psát,povídat,sbližovat a já si nakonec řekla,proč ne,zkusíme to.
O mé situaci veděl,bydlení a byl velmi tolerantní.Zamiloval se do mě se vším všudy a plánovali jsme budoucnost,hlavně on,já si totiž jistá nebyla.Nejspíš bych musela asi opustit syna,protože ten by se odsud neodstehoval.Bavili jsme se i o spolecnem díteti,přítel zadne nemá,nejdřív jsem chtěla já,pak zase spíš on,a nakonec jsme to kvůli mému věku nechali,jak to je,nevadilo mu to.A tak jsme tak vesele chodili,povídali si,milovali se a on mě sám od sebe ujistoval,že si mě chce vzít a mít spolecny život a já tomu věřila,už po té době.Přestali jsme pracovat v jedné práci,ale chodili spolu dál.Obcas mu vadilo,ze u nas spí,jezdí ex,ale veril mi a taky mohl.Ex se seznamil s pritelkyni a oznamil mi,ze se odstehuje,tento pritel to vedel.A ja zacala resit,jak vse poplatim od hypotéky,az nevim co,a dumala nad tim.A tak jsem si ani nevsimla,co se deje.
Prítel mi občas řekl o sympaticke kolegyni.Byla jsem v klidu,vzdyt miluje me.
Casem mi řekl,ze spolu byli na kafi,pak v kavarne a me uz se to prestavalo libit.
Jednou jsem ze srandy rekla ukaz mi mobil,on nic tam nemam,ale byl nervozni,a ukazal.Tam jak ji zve tam a tam...
Takze rozchod,ale ještě jsme to dali dohromady,on jak me miluje,a na ni maze kontakty.Ale proste,nedokazal si stejne pomoc,a rozesel se,ale se mnou,ze to s ni chce zkusit.Ja odjela radsi do ciziny,na dovolenou.Pak mi prisla sms,jak se mi vede a pak ještě jedna.Ale nekomunikujeme spolu.Je mi strasne smutno,z toho,jak se zachoval,jak mi ty poslední týdny asi lhal,jak me miluje,a přitom jen myslel na to,jak ji v praci videt.Tak ted jsou spolu,je to uz přes mesic,a me je porad desne smutno,porad si pisou,a me je desne.Zlomil mi srdce,prepulil vejpul a rozslapal vse celych 2,5 roku a ještě ke vsemu nebyla oblast,kde bychom si nerozumeli,ani zadne hadky velke se nekonaly,nic.Chtela jsem se vypsat a budu moc ráda,když někdo odpoví.Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Rozchod po 2,5 letech Perseida 22.8.2017 18:37
*Re: Rozchod po 2,5 letech Monika 22.8.2017 19:10
*Re: Rozchod po 2,5 letech Roya 22.8.2017 19:19
*Re: Rozchod po 2,5 letech Pole levandulové 22.8.2017 19:31
*Re: Rozchod po 2,5 letech ...neviditelná... 22.8.2017 19:44
*Re: Rozchod po 2,5 letech Pruhovaná 22.8.2017 19:59
**Re: Rozchod po 2,5 letech Perseida 22.8.2017 20:52
***Re: Rozchod po 2,5 letech margotka78 alias shit-roller 23.8.2017 6:56
*Re: Rozchod po 2,5 letech bob 22.8.2017 21:0
**Re: Rozchod po 2,5 letech Perseida 22.8.2017 21:31
*Re: Rozchod po 2,5 letech Bouvier 22.8.2017 22:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.