| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Střední školy

17.12.2017 21:46:31 Termix

Re: Přípravný kurz na 6leté gymnázium v Praze

Kurz jako takový, to nevím. Ale obě děti byly včera na zkouškách nanečisto na Zatlance. A můj dojem je rozpačitý. Jak 8letý tak 6letý gympl měli úplně stejné otázky na všeobecný přehled. A v zadání z testů z angličtiny mají opakovaně v obou úrovních chyby. Děti mají předplaceno celkem 5 testů, takže ještě 3krát půjdou. Bereme to spíše jako časovou přípravu v podmínkách jiných než doma.
Jinak přiznám se, že jim každému platím soukromou hodinu týdně češtinu i matiku. Děti nestíhají to dojíždění na Zatlanku. Ale už jsem se koukala, že od ledna budou mít i na Postupické vlastní přípravné kurzy a možná půjde syn tam. Ještě teda uvidím.
Šance na přijetí jsou všude takové stejné. Přijde mi, že všude bude hodně velká konkurence. Syn má AS, soustředění mu taky moc nejde, ale na ZŠ se nudí a mezi dětmi poměrně trápí. Potřebuje okolo sebe obdobné mimozemšťany. Nicméně hlásit se bude asi na Vítěznou pláň a ten druhý ještě nevím.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Přípravný kurz na 6leté gymnázium v Praz... Pole levandulové 17.12.2017 18:57
*Re: Přípravný kurz na 6leté gymnázium ... Termix 17.12.2017 21:46
*Re: Přípravný kurz na 6leté gymnázium ... Monika+1+2 17.12.2017 22:37
*Re: Přípravný kurz na 6leté gymnázium ... Federika 17.12.2017 23:35
*Re: Přípravný kurz na 6leté gymnázium ... Pole levandulové 18.12.2017 14:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.