| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Televizní pořady

11.1.2018 13:27:03 Konzerva

Re: Hledá se táta a máma

Já zpočátku sledovala, pak jsem neviděla konec. TeĎ jsem se konečně dodívala.

Mně se líbil Josef,~;) ale zklamal mě, když se zamiloval do Sylvy. Chápu, že je hodně mladá a živá, proti té druhé, která tam zbyla. Ale mně připadala až příliš střelená a suverénní.

René není ošklivej, ale je strašně nemastej neslanej. CHápu, že naplno se projevovat před cizíma ženskejm a v tv nesedí každýmu, že většina lidí se naopak spíš hlídá, ale on byl takovej pořád. A myslím, že jeho problém bude v tom, co říkala Mirka, že se na pláži kouká po takovejch ženskejch, který nejsou jeho level, resp. není on jejich. Takže on, buchtoidní čtyřicátník asi čumí po pětadvacetiletejch šťabajznách. ~a~To ale fakt zůstane sám.

Vlasta, to je děsnej chlap. ~4~Cholerik, ublíženej, neschopnej, žádná sebereflexe. U něj mě nejvíc zaujalo, že je "vedoucí směny". TEdy zajímalo by mě, jaký směny. Jak on nečemu velí, řeší problémy, a možná dokonce šéfuje lidem... To bych tedy fakt chtěla vidět.~e~

Libor od Petry je sympatickej.~6~ Ale je fakt děsně tlustej. Nějaký ty kila navíc by mi nevadily, ale tak do cca 15kil nadváhy. To, co má on, to už by pro mě byla překážka pro sexuální život.~Rv
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Hledá se táta a máma white 26.10.2017 14:4
*Re: Hledá se táta a máma Fren 26.10.2017 14:14
*Re: Hledá se táta a máma Marika Letní 26.10.2017 14:40
*Re: Hledá se táta a máma brabenec+Adélka 27.10.2017 6:15
**Re: Hledá se táta a máma Fren 27.10.2017 13:47
*Re: Hledá se táta a máma ruže červena 27.10.2017 17:15
*Re: Hledá se táta a máma Pájuša 27.10.2017 21:2
*Re: Hledá se táta a máma Konzerva 11.1.2018 13:27
**Re: Hledá se táta a máma Z+2 11.1.2018 13:29
***Re: Hledá se táta a máma Konzerva 11.1.2018 15:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.