| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lyžování

31.10.2023 18:01:34 terapeutka

Doplňky na snowboard

Ahoj,
najde se tady někdo akční, kdo jezdí na snowboardu? nebo jezdí něčí dítko a zvládne poradit?
Syn pojede na lyžák, vybral si místo lyží snowboard (nikdy nestál na ničem z toho). Podařilo se mi úplnou náhodou dostat od kolegyně pár let starý snowboard včetně vázání, je třeba dokoupit snowboardovou obuv - vzhledem k rostoucí noze u puberťáka a tomu, že jede na týdenní kurz a pak už se na to možná ani nepostaví určitě nebudu kupovat nové, ale bazarovky. První dotaz zní - je v těch botách nějaký svízel? dát si na něco pozor? Nebo prostě můžu vzít podle velikosti nohy a vázání se tomu přizpůsobí?

Dále jsem se dívala na nějaké doplňky jako oblečení a podobě- helmu už mám koupenou, páteřák určitě taky pořídím- oboje bude bez debat.
Narazila jsem i na rukavice s výztuhou zápěstí ~d~ nebo spodní kalhoty pod oteplováky s polstrováním v oblasti zadku a boků. Je toto vhodné pro úplného začátečníka nebo je to blbost? Případně co třeba doporučujete koupit?
Díky ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Doplňky na snowboard terapeutka 31.10.2023 18:1
*Re: Doplňky na snowboard babi_ 31.10.2023 18:43
*Re: Doplňky na snowboard DaVinci 31.10.2023 18:52
*Re: Doplňky na snowboard Federika 31.10.2023 19:3
*Re: Doplňky na snowboard Federika 31.10.2023 19:4
**Re: Doplňky na snowboard babi_ 31.10.2023 20:47
***Re: Doplňky na snowboard terapeutka 1.11.2023 7:14
****Re: Doplňky na snowboard babi_ 1.11.2023 7:43
*Re: Doplňky na snowboard Fiba71 1.11.2023 8:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.