| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Co vám lékař neřekne - rady a tipy

8.12.2023 13:34:11 Vítr z hor

Tuberkulinový test - jak to dopadlo

Dekuji vam vsem za rady. Nakonec se povedlo i s ockovanim, ale nebylo to primocare. Kdyby nekdo resil totez, tak se mu mozna bude hodit info, jak jsme dopadli:

V pondeli jsem obvolala, co se dalo (zejmena dle mistnich rad). V Praze na Budejovicke (prvni tip od Vlad.) jsem dostala info, ze muzeme prijit, ze probehne v utery test a v patek kontrola a treba i ockovani. Jenze me slysela lamentovat kolegyne a pres svou pribuznou mi zajistila test na nejblizsim miste okresnim meste (misto c. 1). Bezva, stihneme to i se skolou.

V utery jsme jeli na test do okresniho mesta. Test probehl, platila jsem 400 Kc/ks pak vsak prisla z mista c. 2 odpoved na mail, ze mame prijit na to druhe misto, kde nezvedaji telefony, v utery a v patek na ockovani. ~:-D Na miste c. 1, kde jsme byli na testu, mi rekli, ze oni neockuji, ale ze mame prijit v patek na kontrolu, nebo nekam jinam na ockovani.

Ve stredu jsem dostala mailem tajne telefonni cislo na misto c. 2. Zavolala jsem a dozvedela se, ze by mi teda deti naockovali, ale ze se vlastne nevi, jestli nejsou prilis stare. Ze mi daji vedet pozdeji. Mezitim konzultace s pediatrou, ktera rekla, ze me deti jsou prilis stare, a ze by se spis mely naockovat proti meningokokovi (meningokoka jsme kdysi odmitli/odlozili, protoze jsme potrebovali stihnout HPV). Pozdeji odpoledne mi na miste c. 2 rekli, ze je proti TBC vlastne nenaockuji, protoze jsou prilis stare.

Ve ctvrtek jsem zavolala zpatky do Prahy na Budejovickou (misto c. 3), kde mi rekli, ze sice jsou stare, ale ne prilis, tak at prijdeme v patek.

V patek jsme jeli do Prahy na misto c. 3, vsude prazdno, velmi laskavy pristup - a deti jsou naockovane. 600 Kc/ks (v okresnim meste by to bylo 800 Kc/ks - asi venkovska prirazka)
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Tuberkulinový test - Praha Vítr z hor 3.12.2023 14:12
*Re: Kam na Mantoux (tuberkulinový) tes... Yuki 00,03,07 3.12.2023 15:54
*Re: Kam na Mantoux (tuberkulinový) tes... Inka ..|-.|-.-|.- 3.12.2023 16:24
*Re: Kam na Mantoux (tuberkulinový) tes... ..mira.. 3.12.2023 16:50
*Re: Kam na Mantoux (tuberkulinový) tes... vlad. 3.12.2023 17:10
*Re: Tuberkulinový test - Praha Muumi 3.12.2023 20:10
*Re: Tuberkulinový test - Praha Zd a tři 3.12.2023 21:0
*Tuberkulinový test - jak to dopadlo Vítr z hor 8.12.2023 13:34
**Re: Tuberkulinový test - jak to dopa... Inka ..|-.|-.-|.- 8.12.2023 13:41
***Re: Tuberkulinový test - jak to do... Vítr z hor 8.12.2023 18:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.