| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 1991

10.9.2003 8:34:46 pabakuku

Re: Ahojky, Sluníčko

Ahojky tady Marta. Také bydlíme v paneláku, ale na docela klidném místě, koukáme na údolí Labe a z druhé strany na les.
S Top dívkou jsi mne rozesmála. Máme s manželem stejné pocity. Barunka do tohoto časopisu nahlíží přes půl roku. Samozřejmě impuls vyšel od spolužaček, ten časopis je velký hit. Když si ho přinesla poprvé, byla jsem v šoku, na druhou stranu jsem si nakoupila ostatní pro děti tohoto věku a je nejpřijatelnější. Bravo jsem zavrhla a ostatní nic moc za ty peníze. Barunka si časopis kupuje ze svých peněz,hodně se účastní soutěží a co mě těší, začala o sebe dbát a rozumí už třeba rozdílu mezi deodorantem a antipespirantem. A čistí si několikrát denně zuby, což vyčetla, kdybych na ní tlačila já....:-))).
Je to legrace, ale musím se přiznat, že když ho koupí, prolistuji ho i já a dost se jí ptám, jestli všemu rozumí. Nechci aby to musela řešit s kamarádkama, se mnou moc maminka nemluvila o intimních věcech a já potom byla telátko. No a Barunce už rostou prsa a stává se z ní slečna. Když jsem viděla fotografii třídy, dost mě šokovalo, kolik spolužaček vypadá podstatně starších.
Prožíváš krásné období, moc držím palce, hlavně si to užívejte!
Zatím se loučím, jdu pracovat.
Na vánoce chceme koupit internet domů, už se těším.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahojky, Sluníčko Věra, Elinka a Tom 9.9.2003 21:27
*Re: Ahojky, Sluníčko pabakuku 10.9.2003 8:34
**Re: Ahojky, Sluníčko pabakuku 10.9.2003 8:37
**Tak jsem zase tady Věra, Elinka a Tom 17.9.2003 22:47
***Re: Tak jsem zase tady pabakuku 18.9.2003 12:6

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.