| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Turnovsko

16.9.2006 11:47:56 monikahor

Taky turnovanda

Ahoj, dlouho jsem už na téhle diskuzi nebyla, protože to tu moc nežilo. Koukám, že přybyly další tváře.

Výběr gynekologa je dost těžký a to hlavně kvůli porodu v Turnově. Na porodnici vládne přimář Mikl a ten nemá příliš rád ostatní gynekology, kteří nejsou s ním a dokáže to dát najevo.

Myslím, že co žena, to jiný názor na doktora.

AlčaK, prosím, píšeš, že Landr nikdy, můžeš mi napsat proč? Já k němu chodím a zatím problémy nemám, tak mě spíš zajímá na co si dát pozor - nebo jak to napsat.

Těhulka nejsem, ale mám 23m holčinu. Ve středu 20.9. jdeme po prázdninách opět s malou do bazénu a už se moc těším.

Holky těhulky, už víte jak se budou děti jmenovat? A také už pohlaví? Chtěly jste to vědět?

Pa pa, a doufám, že se to tu trochu rozjede.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Taky turnovanda monikahor 16.9.2006 11:47
*Re: Taky turnovanda Petkaa a Barborka 22.9.2006 9:13
**Re: Taky turnovanda monikahor 25.9.2006 12:41
***:-) Baruschka 31.10.2006 23:57
*Re: Rodilá turnovačka Patricie Černá 9.10.2007 9:48

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.