| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2002

31.10.2006 14:15:55 lydushe + 3 háďata

Re: * * *

Je hele ahoj! Tady se taky někdo ukázal.. :-D
Jindro jak ti rozumím s tím odpoledním spaním ve školce. Jsem za to moc ráda, že tam Šimon taky spává. Je to mnohem větší pohoda.
Jinak u nás si děti moc zatím nevyhrajou. Šimon je celkem asociál už od narození..;-) takže si on spíš hraje sám a Žofka mu tak nějak přizvukuje. Jí bude rok a půl. Šimon je ale celkem dobrej, naučil se jí půjčovat hračky, aby od ní měl pokoj a řekla bych, že častějš škodí ona jemu než on jí. Je pravda, že on se s ní nemaže, bere jí jako sobě rovnou, takže když spolu diskutují a ona stále trvá na svém NĚ na cokoliv, tak to Šimona vytočí natolik, že jí jednu trhne.. ;-)
ALe jinak si už nemůžu stěžovat.
Co se týče vánoc už máme taky trošku problém. My už dřevěné vláčkodráhy máme, a lego taky. Dříve jsme doplňovali toto, abychom neměli mraky hraček, které se nedají moc použít dohromady... A teď už nevím, má-li smysl toto dál rozšiřovat.
No z vláčkodráh asi něco ještě přijde, přece jenom to prodávám, každý den na to koukám, Šimon na to kouká, když nám to přijde domů... takže už vím, co by se mu líbilo nebo hodilo.
Žofka dostane asi rostoucí židli, Šíma jí má a je fakt super. Pak mám koupené termoobaly s obrázky na láhve na pití, nějakou knížku pro Šimona. Uvažuju o dřevěném kočárku pro Žofku, ale nevím, jestli by nás to už nevystěhovalo. Šimonovi možná nějakou hru (pexeso, domino) nebo tak. Jo a Žofčeti ještě možná navlékací korálky-housenku, dobře se na tom děti cvičí motoriku a pak takové svislé puzzle. Je to jako navlékací komín, ale má to svou posloupnost.
Já mám zase problém, z toho co mi denně projde pod rukama, co z toho "nekoupit"..
Šímovi možná vezmem teď úplně novou knížku Moje tělo. Je to takové otáčecí leporelo, on furt řeší, co se děje s tím jeho jídlem v břiše..;-)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
* * * Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 23.10.2006 19:59
*Re: * * * Alice 25.10.2006 23:26
**Re: * * * Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 26.10.2006 22:7
***Re: * * * lydushe + 3 háďata 31.10.2006 14:15

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.