| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2002

20.3.2007 19:05:32 néni

Ahoj ze zasněžených Jížních Čech

ano holky - kluci byli za žabičky :-))) a byli tak originální, že při vstupu do sálu hopsali opravdu jak žabičky a kvákali u toho :-))).

Kriss - domeček se už pěkně rýsuje. Téda to bude palác :-) Jinak práci již mám. Jsem tam už od března a jsem zatím moc spokojená. Je to hodně mimo můj obor, ale lescos je tam podobné, takže zatím si stále spojuji a nové a nové informace, abych z toho už měla celek. Je fakt, že mě to hodně baví a co je hlavní, je tam příjemný kolektiv. Mám pocit, že tam dělám už hodně let. V minulém zaměstnání jsem byla opravdu vychladlá po týdnu a už od začátku mi tam stále něco nehrálo. No dnes už vím, co to bylo :-))) a stále si jen říkám, že jsem udělala dobře, že jsem se takhle rozhoupala. Cítím se teď opravdu moc fajn a i doma jsem na všechny hodná :-))))))))))). No a co ty? Kdy přímo nastupuješ? Držím ti pěsti, ať se ti tam co nejvíce líbí a si spokojená. Když už tam musí být člověk půl svého života, tak to musí být příjemmý a né plné nerváků.

Holky, jak připravujete na tu velkou PĚTKU našich dětí? Já už objednala dorty. Míma si objednal parní mašinku a Jířa bagr, takový, jaký má táta :-)) No ještě , že máme známou cukrářku, páč by se jiná z nás picla.l

Teď na mě volá manžel, jakej je hukot venku. Máme tu totální kalamitu. Sněhu jak v pr.... Celou zimu nic a teď by se to přetrhlo. No třeba ještě nakonec vytáhneme ty boby :-) a budeme bobovat.Letos to bylo jen dvakrát a kluci fňukali, že si to vůbec neužili . No děsím se zítřejší cesty do práce :-(
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Fotečka Kriss,Kiki 4/02 18.3.2007 10:9
*Ahoj ze zasněžených Jížních Čech néni 20.3.2007 19:5
**Re: Ahoj ze zasněžených Jížních Čech néni 20.3.2007 19:9
**Re: Ahoj ze zasněžených Jížních Čech Lenka, Míša 4.4.2002 20.3.2007 21:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.