| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

Od nás

Michel, jsem ráda, že jsi se ozvala po tak dlouhé době. Ať se vám vše kolem domečku daří a také případně i 3.dítka. U nás stále nic ohledně baráčku, to se spíš rozvedeme, než by manžel chtěl do domku, mu to takhle vyhovuje - bohužel pro mě a pro Honýska. Chodí domů jen jíst a spát, tož tak, no.

Isis, když jezdíte do těch Jeseníků, kam přesně? Máte tam svoji chatičku nebo si pronajímáte? Hoď mi sem, prosím, nějaký tip.

Minulý týden jsem byla s Honýskem 4 dny u sestřenky u Brna, má 2 holčičky, bylo to parádní. Od neděle do úterý jsme byli (jako již tradičně na konci srpna) v Českých Budějovicích u kámošky, bylo to super, stihla jsem se na malou chvíli sejít i s krumlovskou Jančou, blbě jsme se domluvily, ale příště to dopadne líp, slibuju, třeba za vámi zase přijedem do Krumlova. Ale setkali jsme se, což je důležité. Byli jsme na výstavě Živitelce, to hlavně kvůli manželovi a Honýskovi, ti byli ve svém živlu a já tam dítko hlídala, aby se neztratilo. Manžel se oba večery setkal se svýma spolužákama, já s kámoškou jsme měly pyžamové party u ní v bytě. Byli jsme i na Hluboké na zámku a v ZOO, prostě super.

Od pondělí nám zase začíná po 2 měsiční přestávce školkovská docházka. Prázdniny byly bezvadné, perfektně jsme si je užili, jen nějak moc utekly. Dva týdny máme již školku otevřenou, já jsem si ale chtěla celé prázdniny s Honýskem užít a ne ho dávat do školky, když nemám práci.

Mějte se a dejte o sobě vědět zase někdo jiný, ju?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Od nás Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 29.8.2007 22:49
*Re: Od nás Isis (3 děti) 30.8.2007 22:3
**Re: Od nás Jk2x 3.9.2007 23:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.