| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

25.9.2007 9:05:08 Monča a Tydlínek

Re: Neděle

Ahoj holky, tak vás tu všechny zdravím z našeho neslavného výletu, vřele léčebnu ve Cvikově nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ať si mě tu třeba čte kdo cche co chce, on ví proč, předem upozorňuji popřípadě pana Dr. že je to volně přístupný portál, a že tu nikoho nejmenuji s vámi to proberu třeba po MSN nebo na skypu, jo? Tak že jani, jestli můžeš, zruš to a jeď raději za čerstvím vzduchem za Michel do Jánek, Michel je tedy z TU,ale Jánky má hned za humny :)

Ve čtvrtek jsme jeli ke kamarádce z lázní, bydlí kousek od Jilemnice v kruhu, no bylo to bezva, počásko nám přálo,byli jsme na véče na Špindlerovce, na výletě na Černé hoře, kousíček od Michel,ale bylo to vše tak na honem, že jsem Tě ani nekontaktovala,protože jsme jeli původně do Ádru a zkončili na lanovce, alepotom se nám ten výlet řádně pokazil, Holčina od kámošky začala večer blinkat jak pominutá, potom začala kamarádka a přidal se jí k tomu i průjem, v noci já a mě to drželo z nedělního rána do včera, včera se k nám přidal její manžel, tak zatím se drží jenom manža a Tytka a její rok a půl strý klouček, asi nějaký bacil, no já jsem řádně nastydlá, kašlu jako tuberák, asi se mi to na tom čerstvém vzduchu roztrhalo?Jsem jenom na skok v práci po o bych ráda jela do pelechu,abych to ze sebe dostala, protože zítra už mám dvě důležité schůzky, na které prostě musím,tak ať potom nemarodím. Jinak mě čeká už " Vánoční " úklid, včera nám udělali patrovou postel, vypadá krásně,ale přád tamjsou takové nedochytávky, co se mi nelíbí :( a tak budeme kupovat nový koberec, nejprve jsem chtěli buď prkenou podlahu nebo plovoucku,ale ej to stále dost studený, obzvlášť, když pod námi nikdo nebydlí, tak na koberci tam je v zimě rozdíl 2-3C !!! Než ve výšce cca 160m !!! což je dost znát a s plovouckou by byla asi větší zima od nohou? tak jsem se rozhodli ještě pro koberec, rovnou asi vymalujeme, přestavíme nábytek a uděláme Kriostýnce velikánská pokoj, zatím jsme měli jeden pokojík rozdělený skříněmi a každý měl jenom nudličku,ale te´d bude mít Týna obrovské kráslovství sama pro sebe :)
Tak máme od čtvrtka co dělat, ještě, že je ten svátek, snad to stihneme, manža má představu, že prej vypulírujeme i celou kuchyň hahaha tak ho v tom nechávám, protože neví co ho všechno čeká, ono jenom položit ten koberec mu zabere celou noc, u nás je ten pokoj dost atipiský a tak se musí koberec různě prořezávat, protož půdorys je prostě vykousnutý, máme tam sva komíny a okolo oken, no lahůdky, teď ta postel a to ještě neví, že budu chtít koupit nové krásné záclny, a jet dokoupit něco z nábytku jak k Týně dopokoje tak do obýváku a budu chtět jet do Ikey, to budeme vypadat asi jako v té reklamě, jak jede celá rodina s tím plným autem a vozíkem, prostě od desíti do desíti hihihihi, idkyž já bych mohla řádit jenom v tom dolním patře, mám strašně ráda doplňky, tak jsem senějak mooooc rozepsala, holčiny všechny vás tu zdravím a brzy vás snad dočtu, zatím ahojííííííííík ...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Neděle Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 23.9.2007 20:44
*Re: Neděle Monča a Tydlínek 25.9.2007 9:5
**Re: Neděle Jk2x 26.9.2007 12:42
***Re: Neděle Monča a Tydlínek 26.9.2007 13:43
****Re: Neděle Jk2x 26.9.2007 15:4
*****Re: Neděle Jk2x 26.9.2007 15:7
******Re: Neděle Jk2x 26.9.2007 15:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.