| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

Čao

Ahoj holky! No, já jsem klidně pro, uzavřená diskuze, kterou nemůže nikdo cizí číst, zní fajn. Jani, dej sem odkaz, můžeme to zkusit. Jinak vás moc zdravím. Koukám, že opět marůdkujete, jak malí, tak velcí. Tak ať jste brzy fit.

Holky, já má zase prima zážitek ze včerejška s autem. Jeli jsme s Honýskem na plavání a před tím jsme se stavovali v Globuse a pak ke kamarádce s nějakýma věcma, protože je v dost finančním srabu, pardon za to slovo, ale zcela to její situaci vystihuje. To zas byla akce. Z Globusu jsem jela za tou kámoškou. No a když jsem chtěla od ní odjíždět, tak mi nenastartovalo auto!!! A to už mám novou baterku, závada bude prostě jinde, vrrr. Takže jsem rychle naskočila na tramvaj s tím, že nás čekala dost dlouhá cesta pěšky, nešlo to nijak zkombinovat, protože už bylo dost pozdě a plavání mělo začínat za 5 minut, což jsem si prostě říkala, že to nemáme šanci stihnout ani v polovině. No ale hned pár kroků, co jsme vyšli z tramvaje, tak jsem potkala kámoše, který nás na plavčo zavezl. Byla to dost velká náhoda, protože jsem původně chtěla vystoupit až na další zastávce a když jsem vystoupila tedy na téhle, tak jsem chtěla jít jinou uličkou, ale cesty osudu mě navedly na tu správnou cestu, kde na mě číhala nečekaná pomoc. Po plavání pro nás přijel manžel, zavezl nás k autu a pak jsme ho roztlačili. Takže dost náročnej večer. Ale Honzík měl prima zážitek, ten byl nadšenej, já už o dost míň. Mám totálně nespolehlivý auto.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Čao Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 26.9.2007 14:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.