| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2004

10.4.2008 16:12:02 Dadalinka+Miška2/04aOndra9/05

Rivalita dětí

Ještě mi to nedá:-).
U nás je to zcela klasická rivalita a souboj o pozornost, ale jakmile by se jednomu z nich něco stalo, tak pro sebe skočej snad i do ohně. S tím mám problém trochu s Míšou. Bráchu hrozně brání. Jakmile zlobí a já ho chci jako někde nechat, tak Míša spustí a já musím za ním a odvést ho i když se mi vůbec nechce ustupovat. Ondra taky Míšu brání, tak si myslím, že to bude v pořádku. Ikdyž se rvou a hádaj, ale já to beru jako přirozenou, ikdyž nervy drásajísí skutečnost. Sice jim všechno netoleruju a pokud se mlátěj či něco podobného, tak jim vynadám. Nevím snad to dělám doře, ale je asi přirozené, že mámy stále pochybují o výchově. Chlapy si to asi tak neřešej, nebo aspoň u nás to tak je.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Rivalita dětí Dadalinka+Miška2/04aOndra9/05 10.4.2008 16:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.