| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2001

17.5.2004 12:56:40 Eva, A+D

ahoj

Ahoj holky,
nějak jsme se s tím psaním zasekly co? Co děláte? Adam do školky nechodí, zatím ho tam ani nechci dávat. Jsem doma s Davidem, takže možná až příští rok. Mám teď s Adamem jiný problém, zaměřila jsem se na jeho mluvení. Neumí pořád vyslovovat některá písmena a to V,L,F (R a Ř zatím neřeším). Fláká to. Místo Venda, říká jenda a slovo VLAK je pro něj neřešitelné. Jak jsou na tom Vaše děti? Mám to už řešit s nějakým logopedem?
Jinak jsme učili Adama jezdit na kole bez postranních koleček, ale zatím se nedařilo. Adam žádný sportovec nebude, je dost opatrný, u všeho potřebuje pomoc a já ho tím asi dost kazím. Včera mi manžel na procházce řekl, že mu umetávám hrozně cestičky a tím mu to vlastně ztěžuju. Je to pravda, ale....
Taky jsme na něj uřízli proutek a když neposlouchá, mám čím vyhrožovat. Zatím to zabírá.
Tak se ozvěte a poraďte mi, prosím, s tím mluvením. Nevíte o něčem na netu, kde jsou třeba cviky na mluvu? Díky.
Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ahoj Eva, A+D 17.5.2004 12:56
*Re: ahoj Alice a dvě zlatíčka 1.7.2005 12:50
*Re: ahoj Peťula Honzík1/01+Michalka8/05 5.7.2005 15:28
*Re: ahoj KačkaH 2.9.2005 18:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.