| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2002

30.7.2008 21:25:07 Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07)

Re: Škola

Sákryš, tak mě ten počítač nějak neposlouchá a odeslal mi to dřív než jsem chtěla :( Jsem prostě expert;((

Alice, my máme i druhé dítko dost věkově stejně. Elišce byly 3 roky v únoru :-D Jen ty chlapi jsou mimo, Romďulovi bude v září teprve rok.

Tašku už jsme koupily, k mému zděšení růžovou, ale když se jí líbí. Kajka totiž nemá moc ráda růžovou, vždycky upřednostňovala červenou a vůbec nechtěla nějaké pohádkové nebo princeznovské motivy. No tak aspoň s tím motivem nesklamala, má tam vyměnitelného smajlíka, ale jinak je taška růžová a je to Topgal. Je z ní nadšená a chtěla by jí všude tahat. Chtěla s ní jet na tábor, teď pod stan, ... prostě všude. Ale nechá si to naštěstí vymluvit.

Elišku nám nevzali do školky, tak teď vybírám, které kroužky budeme obrážet. Zatím zůstává cvíčo, přibude dramaťák a asi výtvarka. Ještě začneme někam chodit s Romíkem na cvíčo a bude vymalováno :-D

Mějte se krásně a užívejte léta R^
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Škola bastik 25.6.2008 0:4
*Re: Škola Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 30.7.2008 21:18
*Re: Škola Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 30.7.2008 21:25
**Re: Škola Alice 4.8.2008 16:42
***Kroužky Jindra& 3 Kulíšci(02,05,07) 4.8.2008 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.