| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Smrt dítěte

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 
  • 
4.5.2003 14:08:08
Zeptám se. Oplakali jste společně s manželem své dítě? Vím, že lidé se v takto těžkých životních situacích tzv."drží" kvůli tomu druhému, protože mu to tzv."nechtějí ještě ztěžovat", ale většinou to spíš vede k jejich odcizování. Oplakejte společně s manželem Vaše dítě, dovolte i jemu, aby plakal, vzdejte tak svému děťátku úctu a lásku a přijměte ho do svých srdcí. Třeba vám to pomůže jít dál...
  • 
3.3.2003 14:36:13
Zemřel mi třináctiletý, krásný chytrý a zdravý syn. Nevím zda je to ještě větší bolest, než když zemře miminko, ale bojím se, že ano. Těch nádherných vzpomínek je totiž tolik, že to nejde unést. Piplala jsem si ho jako každá matka svého jedináčka. Měli jsme velmi úzký vztah, dokonce i manžel na nás žárlil. Je to čerstvá rána a vůbec netuším jak žít dál. Zemřel naprosto zbytečně, lhostejností a z nezájmu cizích lidí. Neměla jsem šanci mu pomoci a zabránit tragédii. Jediné v co doufám, že budou řádně potrestáni, ale když vidím tresty za podobné činy, tak nevím. Ráda bych slyšela od někoho, koho potkalo něco podobného, jak to jde dál, zatím se mi to zdá horší a horší. Jarka
  • 
16.1.2003 15:07:25
Milá Lucko,
vím přesně,jak Vám je, protože mě postihl podobný osud. Po 5letém léčení, 2 operacích a 4 cyklech umělého oplodnění jsem se těšila na chapečka, který se měl narodit loni v srpnu. V pátém měsíci jsem o něj přišla (i vinou doktorů) a mám jen malou naději, že ještě někdy budu mít dítě (mám velmi špatnou dělohu). Také já jsem chodila 4 roky k psycholožce na psychoterapii (po prvním potratu před 5 lety) a od psychiatra dostávala antidepresiva a výsledkem bylo, že jsem začala pochybovat, zda mé manželství není vlastně nějaký omyl. Obávám se, že pomoc psychiatrů a psychologů někdy přinese víc škody než užitku. Přeji Vám, abyste našla toho "pravého psychologa", který by Vám dokázal pomoc (a sobě to přeji také). A držím Vám palce na cestě za dítěm. Eva
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.