| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Smrt dítěte

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]
  • 
31.5.2012 18:35:19
dobrý den, náhodou tu brouzdám netem, začínám mít deprese ze smrti mé dcery co již umřela před 8 lety. Bylo jí skoro 10 let.
a tak vám vlastně píši. nevím ani proč, možná jsem na to sama jen....
Míša
Lucie
  • 
8.12.2010 10:42:34
Dobrý den, jsem na tom stejně. Letos mi zemřel 17-letý syn, mám velice kruté sny a neni hodina, abych ne něj nemyslela. Naštěstí mám ječtě dceru. Můj manžel je velmi hodný a vzalo nás to oba až na dno. Pokoušíme se žít bes syna, ale mě to pořád nejde. Budou vánoce a je ještě horší.Vím,že musím žít pro dceru a manžela, další smrt by byla pro ně oba psychicky neunosná a mělo by to následky hlavně na dceři.Musíme se všichni držet...
  • 
1.7.2010 15:30:24
Dobrý den, prožívám podobný stav, prosím , ozvěte se , třeba je v této cestě záchrana??
  • 
4.4.2008 19:23:41
Dobrý den, bohužel náš osud je naprosto stejný, můj sedmnáctiletý jediný syn zemřel loni v srpnu. Cítím se na tomto světě úplně zbytečná, zhroutilo se mi všechno...pokud budete chtít ,,popovídat si" napište prosím na můj mail martinak70@seznam.cz. Martina, 38 let
  • 
8.1.2008 12:19:31
Dobrý den. Loni v březnu mi zemřel 17-tiletý syn. Chodila jsem k různým psychologům a nakonec jsem skončila u prášků. Každý mi říká, že to chce čas,ale u mě je to naopak. Každý den přemýšlím o sebevraždě. Byl to můj jediný syn. Žili jsme společně s přítelem se kterým si moc rozuměl, ale jeho smrt nás každý den rozděluje. Nevím co dál. A mít další dítě beru jako náhražku, vůbec si to nedokážu představit. Lenka 38.
  • 
21.2.2006 16:47:06
Milá Lucko, je mi také 27 a také mi zemřel syn na těžkou srdeční vadu. Zjistili mu ji v šestém týdnu života. Taky jsem si myslela, že to nezvládnu. Pomohlo mi to, že jsem se snažila být co nejvíce zdravá, tedy i bez jakýchkol léků!!! Chtěla jsem totiž co nejdříve otěhotnět a vše si pohlídat. Synova vada totiž vznikla, když jsem ve třetím týdnu měla virózu s vysokými horečkami. Vím, že je to těžké, ale o to víc byste se měli s manželem spojit. Nám se rok po prvním porodu narodil krásný zdravý chlapec. Nemít ho, tak se asi zblázním. Měli jsme to těžší/lehčí? v tom, že náš Šimonek ( prvorozený) přes veškeré lékařské předpovědi zůstal s námi na tomto světě až do svých dvou let. Zemřel loni v říjnu. Adámek ho nahradit samozřejmě nemůže, ale dává mi alespoň trochu zapomenout. Přeji Vám a věřím, že se vám také povede mít další mominko a mít z něj jen a jen radost. Držím palce.
  • 
23.1.2006 12:03:45
Milá paní,
vím, že to všechno moc bolí, ale to je zdravé. Bylo by divné, kdyby to tak nebylo.
S práškama si nic nezačínejte, organismus zdravého a citlivého člověka se jich pak těžko zbavuje.
  • 
15.10.2003 22:08:14
Pani Jarko,
zemrela mi sestra-29 let, ja ziji v Kanade, maminka je na ten smutek tak nejak sama......je to moc cerstve, ale jestli se mi chcete ozvat a s moji maminkou, milou, inteligentni a nesmirne hodnou zenou dat do spojeni, treba Vam to obema pomuze..........Pavlinka zemrela po tezke nemoci.
Petra
  • 
11.7.2003 3:02:56
Milá Lucko,chci Ti jen nabídnout svou adresu, pokud by jsi mi chtela napsat. Nechci takhle veřejně.Myslím, že bychom si měly, co říct.Nám umřel syn vloni v červenci, umřel ve 37.týdnu těhotenství a narodil se již mrtvý.Pokud bys chtěla napsat,budu ráda. Simonazvm@seznam.cz
  • 
5.5.2003 21:20:23
Ahoj, je mi velmi líto to co se ti přihodilo. Zažila jsem něco podobného, přišla jsem o děťátko ještě v těhotenství. Vzpamatovávala jsem se z toho rok. Největší chybou bylo neprojevovat neštěstí, nemluvit o tom, nevyplakat se. Díky tomu jsem se dostala do depresí.... Nyní už mám 4letého synka, manželství se mi bohužel rozpadlo, ale všechno špatné je k něčemu dobré. Mateřskou lásku nyní můžu prožívat mnohem intenzivněji. A ty deprese byly také k něčemu dobré - umím se víc radovat. Pokud si budeš chtít popovídat, napiš mi na jvrbova@tiscali.cz
Krásný den přeje
Jarča
 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.