| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Alimenty zpětně

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 56 [Dalších 36 >>]
  • 
15.12.2009 9:41:07
milá slečno, najděre si muže co nemá děti, v opačným případě držte hubu..........
  • 
22.11.2009 18:20:53
Dobrý den,
můj přítel má 7letého chlapce s bývalou přítelkyní již nežije a ona ted chce, by se chlapce vzdal? Můžete mi někdo prosím poradit jak tohle chodí? Když se malého vzdát ztrácí automaticky všechna práva na dítě? A co výživné musí ho platit stále dál?
Děkuji moc za radu
  • 
25.9.2009 16:21:22
dobrý den jsem rozvedená mám v péči jednu dceru našla jsem si přítele kterému zemřela při autonehode jeho přítelkyně s kterou mají jednu dceru kterou má ted přítel v péči, jelikož za autonehodu dostal trest odnětí svobody 2 roky zajímalo by mě jestli mám právo až nastoupí trest starat se o jeho dceru i když nejsme manželé nebo co pro to mohu udělat aby mě zůstala než se vrátí děkuju za odpověd
  • 
4.9.2009 13:32:02
Dobrý den, chci se zeptat. Již rok mám podanou žádost na zvýšení alimentů na 2 děti ve věku 8, 9 let, na každou platí 1000kč/měsíčně. Úřednice na Chomutovském soudě mi sdělila, že vzhledem k zatíženosti soudu se na rozhodnutí o zvýšení alimentů čeká až 2 roky.Pokud mi bude zvýšení schváleno, má možnost soud stanovit otci, do kdy musí navýšení zaplatit? Je nějaká obecná lhůta, do kdy musí dluh zpětně zaplatit?
Nebo je to jako u alimentů, že otci dětí stačí zaplatit z dlužné částky jednou za půl roku, aby splnil svou povinnost a já na něj nepodala trestní oznámení. Děkuji
  • 
2.9.2009 9:02:58
Dobry den!
Prestehovala jsem se pred pul rokem z Holandska spolu se synem. Jsem rozvedena v NL a urady mi nevystavi cesky rodny list pro syna dokud nepredlozim doklad o priznani otcovstvi.Mam k dispozici pouze doklad z NL jakysi rodny list,kde jsem samozrejme uvedena jako matka a byvaly manzel jako otec.Nicmene zdejsi urad vyzaduje opet pisemny souhlas otce ,aby bylo mozno zde v CR vystavit novy rodny list pro meho syna.Problem je,ze otec odmita cokoli podepsat.Bez noveho RL nemohu komunikovat s urady ohledne jakychkoliv
soc.zabezpeceni apod. Prosim o info na koho se mohu obratit za ucelem zdarneho doreseni teto situace. Dekuji M.
  • 
1.9.2009 20:38:25
A jak by se líbilo tobě, kdybys měl dítě, druhý rodič by se o něj nestaral, nechal by všechnu práci na tobě, dítě by neměl potřebu vidět za celý jeho život ani jednou, nic by ti neplatil a ještě by rozhodoval, jestli můžeš někam s dítětem jet? Jsi normální?
  • 
16.7.2009 18:22:31
Dobrý den.Dcera v červnu ukončila střední školu.Od 1.8.2009 nastupuje do zaměstnání.Musím platit výživné ještě za měsíc srpen?Děkuji za odpovědˇ.
  • 
9.6.2009 1:18:58
Manžel má z prvního manželství syna 21 let, který letos v červnu ukončil školu maturitní zkouškou.Syn dále studovat nechce. Do jaké doby má v tomto případě manžel vyživovací povinnost? Děkuji
  • 
6.6.2009 18:50:29
Možná proto, že u soudu je jim jedno, kolik platíte za byt, hypotéky, pojištění, spoření apod. Oni se řídí výši Vašaho platu a aby Vám zůstalo životní minimum.
  • 
8.4.2009 8:32:56
dobry den 12.1.2009 sem podala žadost o syrotči duchod pro syna otec zemřel 4.12.2008 do dnešniho dne nic nepřišlo prosim jak dlouho mam čekat a nebo kde se mam obratit děkuji moc za odpověd
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 56 [Dalších 36 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.