| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Alimenty zpětně

 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]
  • 
5.5.2010 12:32:20
Děvčata a svobodné matky nedělejte si iluze,sice paní ministryně udělala bububu na neplacení ale kdeže ty časy jsou.....Pro ponaučení náš případ:Moje družka se rozešla s přítelem a u soudu si oba odsouhlasili alimenty 2000kč....Druh neplatil 7měsícu podala na něj trestní oznámení upozornuju že trvalo dva roky než začal soud,na státním zastupitelství to oduvodnily tím že byly dovolené.Nicméně on 3roky nepracuje nebo pracuje na černo,koupil si auto udělal si profesní řidičák rozpujčoval si statisíce,nicméně nepracoval.U soudu zduraznil že pracovat nemuže jelikož se bojí někam nastoupit že by mohl být stíhán po špatných zkušenostech.Soudu to stačilo...na 9letou dceru mu 3roky zpětně snížil výživné na 100kč....Je to směšné....ale zase na druhou stranu divíte se:?Žijeme přeci v Česku
  • 
3.4.2010 9:38:03
dobry den chtel jsem se zeptat na to pokud my soud bude zvisovst alimenty zda se do platu pocitaji take nahrady za stravu jako jsou )diety) jsem ridic kamionu.jestli soud vubec zajima ze platim hipoteku,leazink.plat my cini cca. 25000kč hipoteka 13000kč,leazink 2200kč,najem 3700kč,alimenty 1000kč.kluka jsi beru ale pri me praci to moc nejde ale snazim se.synovi je 8 let.dekuji za odpoved
  • 
3.4.2010 9:37:05
dobry den chtel jsem se zeptat na to pokud my soud bude zvisovst alimenty zda se do platu pocitaji take nahrady za stravu jako jsou )diety) jsem ridic kamionu.jestli soud vubec zajima ze platim hipoteku,leazink.plat my cini cca. 25000kč hipoteka 13000kč,leazink 2200kč,najem 3700kč,alimenty 1000kč.kluka jsi beru ale pri me praci to moc nejde ale snazim se.synovi je 8 let.dekuji za odpoved
  • 
29.3.2010 9:09:56
Dobry den chtěla jsem se zeptat.Jsem češka a mám takovy problém.Mám dvě děti jejich otec a můj manžel zemřel pred jedenácti leti a protože to byl italský statní příslušník,byl mě nárok na syrotčí zamítnut.Z důvodu:manžel je cizinec.Děti maji české rodné listi,jsou českými státními příslušniky a já totéž.Žijí se mnou zde v čechách,navštěvujou zde základí i střední školu.Jen vjejich dětstí jsme žili přechodě 5let v SRN než nastoupili do předškolky,od té doby jsme neustale zde v čechách.
Děkuji předem za radu
Martina
  • 
17.3.2010 20:54:30
Drzte hubu vy stara kravo, ktera jse urcite obalujete na alimentech od vaseho muze a on spi nekde v kanalizaci jenom aby ho nezabasli kuli vam!!!
  • 
23.2.2010 20:58:29
máme dobré zkušenosti,vymoženo výživné z Paříže, pro kamarádku i v Irsku, spokojenost
www.advokat-turičiková.euweb.cz
  • 
17.2.2010 14:27:20
Můžu doporučit advokátku Ivu Frömlovou - pracuje rychle, takže její odměna (i když je hodinová), je OK. Její stránky: www.advokatCR.cz.
  • 
17.2.2010 9:53:18
Manžel má 10letého syna a řádně platí alinenty ve výši 1600kč,pravidelně si ho bere k sobě i o prázdninách .dává dokonce i bokem peníze na školu ,oblečení,tábory a dárky.Dohodli se z byvalou přítelkyní před 2 lety že bude dávat 1900kč.tenkrát byl sám a tet je ženaty a máme 1 dítě.Byvalá přítelkyně nás chce dát k soudu kvůli zvýšení alimentů.Máme hypotéku a jiné placení,tak bych potřebovala vědět jaké máme šance,jestli se alimenty hodně zvýší i přes to všechno.Nebo nemáme li naopak zažádat my o snížení alimentů.Děkuji předem
  • 
2.2.2010 10:08:14
Dobry den.Potrebovala by som odvas jednu informaciu co by premna znamenala velmi dvolezita.Mam priatela z ktorym zijem pomali 4rok.Pred piatimy rokmy odysiel od svojej byvalej priatelky z ktorou ma momentalne dieta.Nevydel ju uz necelych 5rokov naposledny ju vydel ked este bola male miminko...Plati pravydelne na malu alimenty a minulosti nemohol zaplatit tolko kolko jeho byvala ziadala.Mal to tazke z pracou ked je zijuci v zahranici ale snazi sa to dat vsetko do kopy lebo malu nadovsetko miluje a ktoru nemoze vydiet.Jeho byvala priatelka od neho ziada vysie alimenty aj ked vie ze dostava od svojho zamestnavatela tolko kolko ma na pracovnej zmluve a stale sa mu vyhraza ze ho uda a ze da nanho trestne oznamenie..Moze vzniknut nejaky vecsii problem aj ked posiela tolko kolko ma posielat?Po dlhsom case bola priatel volal zo svojou dcerou a vola ho nahradny tatinek ale jej mama vyhraza sa stale ze nebude v kontakte z malou pokial nezaplati alimenty.Dalo by sa to nejako riesit?Pokial viem od svojho priatela uz sa po 3x.odstahovala k dalsiemu priatelovi to znamena ze z malou sa stahuje z jedneho miesta na druhe co si myslim ze to nieje buducnost pre male dieta.A este viem ze je prehadzovana k starej mame alebo k priatelovej babke alebo k jeho rodine.A tymto by som vas chcela poziadat aby ste mi poradili ako sa ma priatel stym to chranit ked sa jeho byvala stale len vyhraza ze malu neuvydi.Mala si zacala nanho zvykat len po telefonickom kontakte a veb kamere.A posiela mu aj kresby co mu mala kreslila.Nemozem sa nanho pozerat ako sa utrapa kvoli jednej zenskej ktora mu chce znicyt iba cely zivot.Dakujem Vam velmi pekne a budem cakat na kazdu odpoved odvas Mata
  • 
15.12.2009 9:42:39
najděte
 Příspěvky 110 z 56 [Dalších 46 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.