| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku V japonských letadlech děti už nebudou brečet

 Příspěvky 15 z 5 
Dlouhý
8.10.2017 19:40:23
zdaleka nejsou jenom děti, jejichž pláč se dá vyřešit pitíčkem. Minulý týden jsem letěl v hodně ubrečeném letu z Lisabonu, kde střídavě brečelo několik dětí, hlavně proto, že se nemohly po 3 hodiny proběhnout. Některé z nich byly 4-6 leté, bráchové se poprali o nějakou hloupost, apod. Pak brečela miminka, kde by asi matka nebyla nadšená z pitíček. Atd.
Marketa, kluci 15 a 9
  • 
7.10.2017 22:33:10
Chuvicka se prave pouziva kdyz nejsi u ditete.
7.10.2017 18:17:17
No, ano, přesně tak jsem to myslela. Další udělátko typu monitor, monitor dechu, chůvička,...
Rozállie
7.10.2017 9:47:52
Ale no tak ... Předpokládám, že je tím myšleno umožnit zasáhnout rodičům ještě dříve, než dítě pozná, že mu není úplně dobře. Nepříjemný tlak v uších, následuje zrychlený tep, a než se stačí dítě rozplakat už je tu rodič s brčkem :-)
Ale přiznám se, že mi to taky přijde tak nějak na hraně. Další z věcí, která upozadí důvěru v instinkt a ve spojení matka-dítě, a naopak posílí pocit, že je dítě věc, která se dá změřit, otestovat, zaškatulkovat a při poruše opravit.
6.10.2017 19:59:47
Rodič nerozpozná psychickou či fyzickou nepohodu svého dítěte, takže je nutné snímat jeho tep a odeslat info na mobilní telefon? Děti v Japonsku nejspíš cestují v zavazadlovém prostoru, a tak je nutné technologicky vyřešit propojení mezi nimi a rodiči na sedadlech... (?)

 Příspěvky 15 z 5 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.