| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Synechie

 Příspěvky 14 z 4 
  • 
1.3.2010 11:51:36
Ano, je možné je rozrušit v anestezii,
  • 
11.12.2009 17:10:55
Zdravím všechny maminky,co jejich holčičky trpí jako ta moje,když máme jít na přerušení synechie.Dceři jsou 2 roky a 4 měsíce..už jdeme na zákrok po 4.Vždy po zákroku jsou nejhorší dva až tři dny,kdy to při čurání palí a dcera zadržuje moč aby nemusela!Snažíme se čurat ve vodě,mažeme ráno a večer Dermazulenem..ale většinou po zákroku je to veliký boj abych to vubec namazala a oddělila od sebe!!!Chtěla jsem se zeptat jestli není nějaká mast, která by to místo znecitlivěla aby tak netrpěla,aspon přitom čurání?Předem děkuji za odpověd..(Maminky pevné nervy)
  • 
21.4.2009 18:22:56
má dcera trpí od narorození na genetální synechie,byla už jednou na zákroku,od té doby jsme byli u lékaře 4krát kde to ambulantně rozlepil.stále se to vrací přitom lékař tvrdil že to stačí mazat 1měsíc a už se to nevrátí.mažeme každý den ale i přesto to má znova.co máme tedy použít?co konečně zabere?!!!!
  • 
20.1.2009 12:43:44
Mé tříleté dcerce se stále opakuje synechie,Již od 1 roku navštěvujeme dětskou gynekologii.Asi třikrát ji to ambulantně oddělovali,ale po těch zkušenostech ji už nechci nechat takovýto zákrok podstoupi.je možné toto řešit v anestesii.Prosím,poraďte mi.Děkuji a budu čekat na odpověď.Sisi
 Příspěvky 14 z 4 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.