| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Ichtyóza

 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]
adus ko
  • 
8.10.2012 21:59:20
ahoj mam priatelku s touto chorobou uz sme tiez vyskusali vsetko a vasa urea neviem co to je ci nazov masti alebo co to znamena po slovensky ma zaujala mohla by ste my poslat zlozenie alebo kde ju mozem zohnat a ako ju v lekarni vypitat dakujem
  • 
8.5.2011 22:18:06
mam 45 rokov a ichtyozu mam asi od 2 rokov.Najviac čo mi pomaha je Lipolotio a slnko.Ked sa toho niekto chce dočasne zbaviť tak si treba ovinuť igelit okolo končatín ono sa to odparí a na čas to zmizne.Pracoval som v Afrike niekolko mesiacov a tam som to vôbec nemal.Takže najlepším riešením by bola asi Australia Cuba alebo proste tam kde svieti stále slnko a je teplo.
24.10.2010 14:09:00
Četla jsem příspěvky. Je zde spousta rodičů co mají problémy s ychtyozou. Na tento problém zabere pštrosí mast Camelusin. Je dostupný ve všech lékárnách.
  • 
7.1.2010 19:49:54
Ahoj Leni ,tvé obě děti mají ichtiozu a po mazání mlékem s bilím ichtamolem jsou už dobré???Nebo se mažou stále ,je to na předpis,jak velké množství balení a cena ??? Děkuji
  • 
3.1.2010 20:46:14
Dobrý den, měla jsem podobný problém u svých dvou dcer. Narazila jsem na přípravek, který nám opravdu pomohl. Jedná se o dětské mléko s bílým ichtamolem - výrobce: Herbacos-bofarma s.r.o.
Vyzkoušela jsem na rady lékařů všechno možné, ale toto mléko bylo jediné které se osvědčilo.
  • 
22.12.2009 20:02:50
Ahojky,až budeš mít to tvé složení tak mě ho napiš,napsela jsem Ti předešle svůj email pokud budeš chtít napsat více,já se s ní také nesrovnala a nesrovnám,kůže je první na co člověk se dívá,jinak krásné svátky a vydržaŤ---
  • 
21.12.2009 21:06:19
ahoj přesné složení nevím ale až pujdu pro recept opíšu si to .Žiju s ní ale uplne jsem se s tím nesmířila hlavně když se najdou lidi co si mě prohlíží nebo v létě když barva rajčete je proti mému obličeji nic , mám na to odpověd ale uvnitř to někdy štve ale jsou aj horší věci ale to by bylo nadlouho.
  • 
19.12.2009 23:25:18
Ahoj Májo ,já jen k tvé dělané urey,mé složení není žluté ,nýbrž bílé a samozřejmě bez parfemace,napiš mě tvé složení ať se podívám na ně,mé vůbec nemaže prádlo,já mám též od narození ichtiozu, jakou máš diagnozu?? jak s ní bojuješ a jak ses s ní vyrovnala???email dagmarfarbar@seznam.cz
  • 
15.12.2009 20:11:45
ahojky ja mám ichtyozu 38let a tá mastička s tou ureou je fajn mažu se s ní už tak dva roky mohu doporučit(je fakt že moc nevoní a je žlutá odnese to prádlo ale to si moc nevybereme)mažu se s ní hlavně v zime a v létě kdy je kúže na tom hůř píše mi ji kožní jinak promázávam inudulonou a mastnejšími krémy které nedráždí taky není špatný leciderm dostat je ho bez předpisu stojí kolem 100kč je hydratační a do koupele přidávam trochu oleje
  • 
1.12.2009 18:39:04
Budu moc ráda ,když to dceři pomůže,---urea se dává hlavně proto,jelikož kůži chybí voda a je suchá---ty 2% urey budou slabé---měla dát třeba poloviční dávku ,ale neměnit ji, věřím že s tímto složením bude dcera určitě spokojená a krémem Lipobase též? Budu se těšit až mě dáš vědět ,
můj email je---dagmarfarbar@seznam.cz
 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.