| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Prostějov

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 613  [Dalších 583 >>]
Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 19585
24.7.2008 9:53:56
ahojdá, máme málo dětí na tábor, tak nabízím lastminute :), třeba se někomu hodí. Kdyžtak na mém mailu podrob. info

Vypisuju lastminute na dětský tábor, děti 6-15 let, za 2400,-, Vysočina- Znětínek (okr. Žďár n. Sázavou), stany s podsadou, polní kuchyň, rybník, les...krása, termín 4.8.-16.8.

Jsme brněnská pionýrská skupina.
http://www.devadesatka.pionyr.cz/vatra/index.php
Liva99 + ♀♀♀ 41709
4.4.2008 9:02:33
Ahoj, nejsem z PV, ale kousek od... V září čekám mimčo a mám nabídku na prezentaci látkových plen /ošmatlání plen, popř. kurz vázání šátků... žádné agresivní vnucování produktů/. S holkama, které tyto prezentace dělají se můžete setkat na http://www.rodina.cz/diskuse2072.htm ... Kdyby vás to zajímalo, písněte prosím do té diskuze nebo i mě na mailík! ;)
Hanina K+J 52064
9.3.2008 11:26:57
Ahoj holky dřív jsem tady občas nakoukla, ale teď už nemám s malou moc času. Navíc jsem objevila velice dobrou značku prášků a čističů šetrných k pokožce miminek Eurona, tak jsem Vám přišla nabídnout jestli by jste některá nechtěla vyzkoušet a podívat se, nebo si dokonce dobře přivydělat. Můžu Vám donést vzorečky na vyzkoušení. Pocházím z Prostějova tak tam o víkendech jezdím tak by nebyl problém. Kdyby jste měla některá zájem tak mi napište na email hanina01@centrum.cz nebo na mobil 775 232 808.
prakashatko 78067
16.2.2008 12:47:58
ahojky,
nedavno jsem objevila tyto stranky na netu a radi bychom si s maly Sebikem nasli nejakou kamaradku na prochazky s kocarkem i pokec u kavicky. Me je 27 a mam maleho Sebastianka (3m)
Budeme radi kdyz se nam ozvete.
Pa pa
Del 40592
25.12.2007 16:45:03
Dodatečně krásné vánoční svátky, hodně štěstíčka a zdravíčka

a tady se chlubím našim dárečkem Guccim :o)
Martina+Barunka+Maty 8550
30.11.2007 13:34:36
Děkuji moc za info. zkusím se podívat do mapy.
DEXID
  • 
28.11.2007 14:59:16
Ahojky, restaurace jsou vetsinou az v centru, to je tak pul kilometru pesky. Dobry restaurace je u namesti v pasazi Atrium, ale nevim, jestli maji otevreno i v sobotu. Jinak muzete zkusit restauraci pod hotelem Avion. Dobra restaurace je i na Ujezde U Jecminka, ta je nejblize. Pokud budete chtit, tak poslu mapu se zakreslenou restauraci. Muj mail je DEXI.D@seznam.cz...Romca
Martina+Barunka+Maty 8550
28.11.2007 9:26:41
Omlouvám se, že Vám sem nakukuji, ale v sobotu se chystáme parní mašinkou z Olomouce do Prostějova a pak máme do zpátečního vlaku čas, tak jsem si říkala, že bychom se někde mohli stavit na oběd. Můžete mi, prosím, poradit, kam by se dalo zajít se dvěma dětima (2 a 4 roky)? Děkuji. Můžete i na mail.
Terisek, Veru04, Eli08 28190
25.10.2007 13:19:51
Ahoj holky, děkuju za gratulace :-))
TP mám na začátku dubna, jsem teď v 16tt a už cítím kopanečky :-)) Cítila jsem to tak brzo i u Verunky :-) Takže si to teď už báječně užívám.
I pupík už trochu roste :-))

A vám gratuluju ke krůčkům i zoubkům :-))

Rybičko, doufám, že vás starosti brzy přejdou!! My jsem taky teď lítali s Veru po doktorech. Nejdřím výron v kotníku ze školky a pak klíště přímo ve spodních řasách. Bylo úplně malinkaté, takže jsem si nejdřív myslela, že je to nějaké smítko, ale při bližším zkoumání mi to bylo hned jasné. Pomohli nám až na očním....
Del 40592
18.10.2007 15:18:16
Ahoj Káti,

no já se pustila do dealerství Tupperware tak kdyby jsi chtěla, pokud máš obchodního ducha a hodně známých dá se tím přivydělat.
No a kdybyste samozřejmě některá chtěla udělat prezentaci nebo si něco koupit :o) tak dejte vědět :o) dodmám katalog případně uspořádáme homeparty.

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 613  [Dalších 583 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.