| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Prostějov

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 613  [Dalších 573 >>]
Katka a 2 děti 54911
17.10.2007 16:18:31
Terísku moc gratulujeme!!!! Hlavně zdravíčko přejem.

Rybičko,
to je mi líto, že máte zase trápení, snad to bude brzo OK.

A novinky u nás:
Právě nám rostou stoličky, ale bez nějakých reakcí, takže vpoho. JInak zkoušíme pár krůčků samostatně, ale víc toho nachodíme s oporou.
Jinak já po vytržení 8 necítím 1/2 jazyka a mám po 20 injekcích a stále nic, takže paráda:-((
Ale jinak se máme fajn. Sháním nějaký přivýdělek, páč žijem z ruky do huby.
Tak se holky mějte a brzo se ozvěte.
Katka
Del 40592
10.10.2007 19:46:59
tak my jsme byli už podruhé v nemocnici - zase zánět močových cest a v úterý jdeme na kontrolní odběr a možná si nás tam zase nechají :O(( fakt se z toho zblázním
Del 40592
28.9.2007 9:11:42
TERINKU TEDA MOC MOC GRATULUJI A PREJI HODNE ZDRAVICKA, NO A KDY MÁŠ TERMÍN?




U nás novinky - už stojíme a za ručičky chodíme, ale taky se to neobešlo bez karambolů, zrovna mnulý týden jsme byly na chirurgii, malá si nešikovně přisedla nožičku, naštěstí asi si jen natáhla šlachu nebo něco, no ale doktor nás teda dost jako odbyl :O(
Terisek, Veru04, Eli08 28190
24.9.2007 14:07:35
Tak vidím, že to tu nějak opadlo, tak je načase s tím něco udělat, ne?

Takže pár novinek od nás.
V dubnu se rozrosteme o dalšího člena. Čekáme miminko, jsem ve 12tt.
Verunka začala chodit do školky, zvykla si rychle, žádné ranní brečení není a chodí tam ráda. Ale neobešlo se to bez menších bolístek, co si ze školky nosí. První týden spadla z klouzačky, tak měla bouli na hlavě, pár dní nato si rozrazila ret, když spadla a teď minulý týden si na zahradě zvrtla kotník. Ale když pominu všechny tyhle potíže, tak jsme docela spokojení.

Těšíme se na zprávičky od vás!! :-)
Snad sem ještě někdo zabloudí....
Del 40592
3.8.2007 18:20:49
ahoj,

tak nám se klubou další čtyři zuby :o) to je mazec, kupila jsem nějaké znecitlivující kapky tak se aspoń trochu vyspím, jinak se pořád budila

v plavání se nám líbí sice ke konci vždycky drkotá zubama, ale už se prohání i pod vodou je to šikulka

umí už říct mama, tata,baba no dokonce se jí daří něco jako děda, ale nechápu jak se to naučila :o)
Katka a 2 děti 54911
28.7.2007 7:26:16
ahoj,
tak my se chystáme na první velkou oslavičku :-)
Budu poprvé v životě píct dort, takže..... ale snad se povede.
Jinak už máme 82cm a 9,88kg, 4 zuby :-))
O plavání taky uvažuju, ale s penězma je to trochu potíž, uvidíme. Právě jsme se úspěšně vyléčili z rýmičky a byly 2 dny teploty po očkování.
Jooo a abych nezapomněla, už stojíme - od včera:-))))
Tak to jsou od nás všechny novinky.
Dovča letos nehrozí, jen jsme byli na 2 dny u kámošky v Jeseníkách a bylo to supr (až na cestu, protože nemáme polohovací autosedačku:-(). A vytahovali jsme prvního klíšťáka. Ta mrška se zakousla Teri do ouška.
Reakce nebyla, tak snad to bude dobrý. Bylo to to mládě, bylo přímo mikroskopický, ale nechtělo se pustit. Pinzeta nepřipadala v úvahu, takže klasika - krém a kroucení pomocí sirky, jinak to nešlo.
A ještě se v září chystáme na víkend s pár lidma s dětma. A toť vše.
Třeba se zadaří příští rok někam vyrazit (samo i s mimošem).
Tak holky hezký zbytek léta, kdo jedete na dovolenou, tak ať si to pěkně užijete a snad se to tu zase trochu oživí.
Páááááááááááááááá


Terisek, Veru04, Eli08 28190
27.7.2007 13:51:35
Ahojky, tak se po delší době hlásím.
Oslavili jsme třetí narozeniny, Veruška dostala hluboký kočárek na panenky a pak ještě různé drobnůstky. Byla s dárečky a oslavou víc než spokojená.
Máme za sebou tříletou prohlídku, tak už má rovný metr a váží skoro 15 kilo. Je na svůj věk asi vyšší. Jinak je zdravá.
Vedra jsme trávili jak jinak než na koupališti. Nakonec jsme si od něj odvezli pořádnou rýmu a už nás doma schvátila všechny. Takže se už týden léčíme.
Máme už dovču, ale tenhle první týden je doslova promrhaný. Doufám, že do dalšího týdne vykročíme už zdravou nohou!!

Takže tolik od mě. Přeji vám všem hezké prázdiny!!!
Del 40592
24.7.2007 12:53:15
tady to nějak zamrzlo :O/

My chodíme na plavání kojenců tak se aspoň 2x týdně svlažíme v těch vedrech. A jak to zvládáte vy?

Del 40592
6.7.2007 13:11:26
Káti jsme dost vytížený :O( Navíc teĎ mě přepadlo nějaké bolení krku :O(( Budem možná chodit na plavčo 2x týdně, jednou týdně povinně návštěva tchýně, jednou týdně moje mamka, jednou týdně ALexiny praprarodiče, sem tam s kamarádkou z předporodního kurzu, a pak jezdíme ještě za kamarádkou do Brna a Olomouce :o) A když máme náhodou volno tak se ho snažím trávit s tatínkem páč ten je teda maximálně pracovně vytížený :o))

ALe pokud se nám podaří vyšetřit nějaký ten čas tak se ozvem :O)
Katka a 2 děti 54911
5.7.2007 22:56:28
Rybičko,
nooooo tak to je jasný, zuby jsou mršky. Tak kdyžtak budete tady nějaký inzerovat:-)))). Třeba se někomu budou hodit.
A jak jinak?
Asi byste s náma nešly někdy na kafčo nabo se vyvenčit co? Ale kdyby náhodou byl nějakej časík, budem rády.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 613  [Dalších 573 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.