| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4639  [Dalších 4609 >>]
Lady V. 139699
16.8.2017 17:35:46
Můj syn byl operován třikrát, nosní mandle byly ten nejbanálnější a nejpříjemnější zákrok.
Jediný problém byl ten, že pár hodin po OP nesměl pít a měl žízeň - při další operaci jsem na to pamatovala a v pět ráno do něj vlila dvě sklenky vody.
Bylo to bez problémů a hned ten den byl fit.
Myslím, že se bát nemusíš, bude to v pohodě.
Nella+2 28691
16.8.2017 17:10:41
Potřebuju uklidnit. Syn ( 6let) jde zitra na adenotomii. Odkladali jsme to 2 roky, ale doporučeno od 4 lekařů, logopedky.... Ale je alergik, bere Xyzal a Seretide a ja se bojim jak zvladne narkozu. Třeba uplně zbytečně ale fakt mám strach. Navíc ted už měsíc kašle, poslední dny i smrká... Několikrát prohlídnutý u Dr. a prudušky čisté, je to všechno jen v krku - tedy závěr je že zase od té mandle. Od unora do července měl 5x laryngitidu, dle alergoložky zase jediný viník - nosní mandle. Vím že je to asi jediné možné řešení, věřím že mu to pomůže, nebude tak často nemocný, nebude huhňat, naučí se konečně pořádně vyslovovat.... Ale stejne se té narkozy bojím :-(
Nella+2 28691
16.8.2017 17:00:56
Potřebuju uklidnit. Syn ( 6let) jde zitra na adenotomii. Odkladali jsme to 2 roky, ale doporučeno od 4 lekařů, logopedky.... Ale je alergik, bere Xyzal a Seretide a ja se bojim jak zvladne narkozu. Třeba uplně zbytečně ale fakt mám strach. Navíc ted už měsíc kašle, poslední dny i smrká... Několikrát prohlídnutý u Dr. a prudušky čisté, je to všechno jen v krku - tedy závěr je že zase od té mandle. Od unora do července měl 5x laryngitidu, dle alergoložky zase jediný viník - nosní mandle. Vím že je to asi jediné možné řešení, věřím že mu to pomůže, nebude tak často nemocný, nebude huhňat, naučí se konečně pořádně vyslovovat.... Ale stejne se té narkozy bojím :-(
TaJ 81121
1.7.2017 11:12:30
Sněhulko, jo jo, tyhle kapky jsme taky měli doporučené a vím, že někomu pomohly, bohužel u nás ne a to mám k homeopatii vztah velmi kladný...taky měl jednu dobu Aerius, prý to taky někdy pomůže...my váhali a odkládali skoro rok, nepomáhalo bohužel nic, mandle už potom opravdu byla ložiskem infekce, míval pak už dlouhodobě zvýšené teploty, ačkoli jinak nikde nic nenašli...
Sněhulka a sněhuláčci 99425
1.7.2017 11:07:10
RoBo, jestli jeste nakouknes, taktez jsme meli jit na mandle, taktez jsem hrozne vahala, nebot informace jsou pomerne protichudne (polovine ze to hrozne pomohlo, super, druha polovina nepomohlo nebo komplikace nebo dorostla apod.) Nakonec jsme nesli a rozhodli se vyckat a opravdu se to s vekem zlepsilo, nelituju, jsem rada, ze zakrok nebyl.
Proc ti ale pisu: VELICE nam na toto pomohly homeo kapicky, tusim LYMPHOMYOSOT nebo tak nejak podobne se to jmenuje, dostala jsem na to tip od kamaradky, tem to take pomohlo, a nam tedy opravdu velmi velmi velmi. A to je muj vztah k homeopatii spise rezervovany.
RoBa 128952
30.6.2017 21:24:42
Dobrý večer díky za reakce,jsem opravdu hodně na vazkach jestli do toho jít. Vím že je velká šance že se to kolem šestého roku začne lepšit, ale když si představím další rok školky strávený z velké většiny doma, izolaci od kamarádů.. nevím. Nějak to rozcisnu během prázdnin. ještě jednou dík za reakce a hezký vecer
Danik78, P+D 7/09, H 4/11 61018
30.6.2017 15:38:19
Také jsem váhala. Dcera nehuhňala, měla jeden zánět středouší vživotě, jeden zánět zvukovodu. Měla opakované angíny - více jak 50x ATB. Nechápala jsem proč by jí na angíny mohlo pomoci odstranění nosní mandle~k~.. no a pomohlo. Mandli odstranili v listopadu - brali jí ji akutně pod ATB, od listopadu měla dvě virozy, teď angínu.. po více jak půl roce atb, u nás zázrak.
Tante Bante 147015
30.6.2017 14:04:17
Momentálně absolvujeme čtvrté "ne" adenotomii. Pokaždé obtíže přestaly s nástupem do školy. Z indikace, kterou popisuješ, bych to nedělala.
Bouřka 7675
30.6.2017 12:43:55
Mně jí odstraňovali v 10, huhňala jsem, chrápala, absolutně nebyla schopná dýchat nosem. Pomohlo to a zlepšila se i nemocnost tuším. Syn (5) byl začátkem měsíce, neprůchodný nos, špatně slyšel, huhňal. To se zlepšilo hned po zákroku. Nemocnost zatím neposoudíme. Po návratu do školky vydržel 3 dni a zase doma s nachlazením, ale to počasí tomu teda dost nahrávalo. Samotný zákrok v pohodě, i když jsem měla velký strach, jak zvládne pooperační stav, extrémně špatně snáší bolest a fyzické nepohodlí, hysterčí. Ale proběhlo to naprosto v pohodě.
K_at 121378
30.6.2017 12:09:57
Buchli, min.bych zavolala konzultovala. Prijde mi to divny a moc veci najednou.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4639  [Dalších 4609 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.