| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Vytírání a luxování

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4197  [Dalších 4167 >>]
Janinka a dvě princezny 132403
24.3.2024 14:58:10
Jo a denním používáním se sníží i celková prašnost v domě. Budeš kolikrát koukat co sebral 🙈
Janinka a dvě princezny 132403
24.3.2024 14:56:51
Jak píší ostatní... skvělý pomocník. Když není čas ani morál obden vysávat on to zvládne denně aspoň v některých místnostech. Mě se na tom nejvíc líbí, že ho pustím a dělám něco jiného a vůbec nejradši mám kdy ho dám do obyvakokuchyne zavřu a jdu spát. Ráno dojdu a je perfektně vysato. Nechám ho tam do vybití.
Odebrat mu židle atd vůbec nejsem líná, ani děti ne...když zavelim posbirej si podlahu přinesu ho tak ochotně sbírají neb nemusí vysávat.
Mám ho ráda tak moc že má dokonce jméno 😍
Červená malina 114174
24.3.2024 14:02:32
Máme Roombu v každém patře. Je k nezaplacení. Občas se chvíli motá, když se zasekne pod stolkem nebo židlí, ale zase vyjede a uklízí dál. Skvělý na dlouhé vlasy z koberců, pěkně je namotá na kartáč. Klasický vysavač to nedá. Takže rozhodně doporučuji. Je ale potřeba vyklidit povrchy. Dá se koupit i virtuální zeď, pokud ho někam nechceš pustit a nelze tam zavřít (třeba do půlky pokoje).
Liaa 29716
24.3.2024 9:44:31
Naše kočky se ho nejdřív bály a teď ho ignorují.
Jerry G. 159407
24.3.2024 9:34:45
Silvie,

Jak ho snasi zvirata. Ja se bojim, ze moji psi by si na nej nezvykli.
Silvie+dva kluci 103202
24.3.2024 9:19:37
Máme Philips a nedám na něj dopustit. Máme doma kočku, psa a pořád se tady z nich něco valelo na zemi. Teď ho zapnu a jdu si dělat něco jiného.
Vážný2 158667
24.3.2024 0:47:47
Jinak měl ještě jednu funkci. Často je to jediná zábava, co mají staří lidé vedle televize doma. Moje mamka mu říkala "blbeček", protože jí občas narážel do nohou a tak.
Vážný2 158667
24.3.2024 0:46:24
Máme už asi 10 let - ještě 500 Roombu a je i tak dobrá. Jediný vysavač, co zvládne v obýváku seno vyházené našimi morčaty. A popadané seno na balkóně. Zvyšoval jsem před pár týdny kvůli němu stolek, na kterém mají morčata klece, aby se dostal i pod něj.

Modernější budou samozřejmě lepší, ale základní problémy, jako posbírat popadané věci na zem a odklidit kabely, resp. dát židle tak, aby všude projel, asi zůstanou. Vcelku je schopen vyluxovat na 1-2 pokusy celý složitý obývák, nebo bez problémů kuchyni. Jediná podmínka je ho udržet v místnosti, což v našem bytě s omezenými skládacími dveřmi a ještě ne všude je někdy problém, když běháte pořád z pokoje jinam s něčím a zapomínáte/nechcete zavírat ty šoupačky.

Zvládá i rohožko-koberec před balkónem, chlupatou fiktivní ovci na podlaze atd. Akorát ji někdy shrne.

Tím jak žena po školce už nezvládá úklidy a já chodím hodně pozdě z práce - pracujeme s Američany a ve zkušebce chci být fakt aktivní, tak je to veliká pomoc.

Žena ještě má ráda parní ruční mop, který sám generuje páru a vytírá. A pak se jeho hadr vypere v pračce.

Ještě bychom potřebovali něco na umývání oken a hlavně bezrámových skel zasklené lodžie.
Obývací stěny na Favi.cz - největší výběr
Lexi. 141305
23.3.2024 22:44:16
Robotický vysavač je skvělý vynález, ušetří spoustu práce.
Máme již druhý a nedám na něj dopustit.
Aktuálně máme Etu, rozchodit aplikaci sice chvíli trvalo, ale teď na něj nedám dopustit.
Nesmí se tedy nechávat na zemi poházené oblečení, do toho se namotá, a pozor na šňůry od elektrospotřebičů
Beat 107867
23.3.2024 21:53:07
https://www.datart.cz/roboticky-vysavac-xiaomi-vacuum-e10-bily.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw-_mvBhDwARIsAA-Q0Q7tpWMQtwTlvpxwfooZ2lzozlVc00ZsCjixqwHCZ5UMcGIYZJEqTx8aAk8AEALw_wcB

Mám tohle a jsem spokojena. Zrovna teď se zaparkoval, protoze uklidil kuchyň po pečení.. Vyhovuje mi, ze na aplikaci úplně jednoduše nastavim přesně prostor, kam chci aby jel. Nebo ho pustím všude. Umí i vytírat, ale to používám méně. Mám centrální vysavač a tenhle a ruzne to kombinuju. Vytiram raději ručně.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4197  [Dalších 4167 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.