| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Vytírání a luxování

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 4197  [Dalších 4157 >>]
AZAZ 39666
23.3.2024 21:48:35
Ahoj,
už poněkolikáté váhám na pořízením robotického vysavače, načetla jsem starší diskuze, cílem je někde zmíněné "aby doma bylo o něco víc čisto, ale bez denodenního manuálního uklízení", úklid nestíhám a chuchvalce prachu a fleky v kuchyni neustále řeším za pochodu.
Má smysl něco pořizovat? Přála bych si, aby to fungovalo, ale nevím, manžel je ještě skeptičtější, že to bude jen další krám.
A pokud máte a jste spokojené, co máte? Raději bych tedy něco levnějšího...
Hlavní obytná místnost je relativně členitá, resp. jsou tu židle, stůl, gauč atp., občas se tu válí nějaká taška. Koberce ani prahy nemáme, podlahy PVC.
Předem díky za tipy!
AZAZ 39666
23.3.2024 21:47:36
Ahoj,
už poněkolikáté váhám na pořízením robotického vysavače, načetla jsem starší diskuze, cílem je někde zmíněné "aby doma bylo o něco víc čisto, ale bez denodenního manuálního uklízení", úklid nestíhám a chuchvalce prachu a fleky v kuchyni neustále řeším za pochodu.
Má smysl něco pořizovat? Přála bych si, aby to fungovalo, ale nevím, manžel je ještě skeptičtější, že to bude jen další krám.
A pokud máte a jste spokojené, co máte? Raději bych tedy něco levnějšího...
Hlavní obytná místnost je relativně členitá, resp. jsou tu židle, stůl, gauč atp., občas se tu válí nějaká taška. Koberce ani prahy nemáme, podlahy PVC.
Předem díky za tipy!
H2O 14621
21.12.2023 16:09:59
Eta Moneto. Dostala jsem loni na Vánoce a jsem maximálně spokojená.
Slonisko 65085
19.12.2023 22:32:25
Napadlo mne, že by to mohl být praktický dárek pro mámu, už se hůř hýbe a hlavně ohýbá, ale podmínka je aby byl lehký. Nemáte nějaký tip?
:-) zaregistrovaná 133043
22.11.2023 22:21:33
Jedině iRoomba. Koupila jsem Karcher a lituju. Zachytí se o každý káblik a řve. iRoomba vydrží víc. Máme tři, jeden nezvládne všechen bordel z podlahy po těch našich zvířatech
B twiňáci 32616
21.11.2023 23:00:05
Máme Roborock S7 Max Ultra a protože jsem žádný jiný předtím neměla, tak ze mě hodně dobrý. Stanice je trošku větší. Dá se celkem jednoduše naprogramovat přes aplikaci, přejede v pohodě všechny přechodové lišty a snažil se i na vodorovné podpěry židlí, které jsou vyšší, ale tam jsem mu nastavila, že jezdit nemá. Jako rychlý pomocník je fajn.
Kaipa 98564
21.11.2023 19:40:57
Náš starý se zřejmě odebírá do věčných lovišť, i po dlouhém nabíjení vydrží pracovat poměrně krátkou dobu. Asi je problém v baterii, ale zřejmě se nevyplatí kupovat jinou, rozhodli jsme se pro nový. S jakým jste spokojené?
Chci také funkci vytírání. Cena není úplně rozhodující, prostě aby to mělo pořádný výkon.
Děkuji.
Girili 117849
30.10.2023 16:34:44
Lila jsem to rovnou do záchodu, pokud v tom bylo víc pevných nečistot, pak ty do směsného a zbytek špinavé vody opět do WC. Více hrubých nečistot - písek ap. se fakt dokáže usazovat.
Mj. i z tohoto důvodu jsem typ vysavače přehodnotila a vodní filtr už bych nechtěla.
Saténové povlečení na Favi.cz - top výběr
babi_ 48341
30.10.2023 14:56:07
No ale to se všechno (vlasy, nitě, gumičky...) motá i na kartáč suchého vysavače, z toho to člověk pak taky musí stříhat/říznout nožem a sundat.
holkamodroočka 156337
30.10.2023 14:48:38
Taky luxuji před tím, než použiji vysavač na vodu. Hodně mi padaji vlasy, a pak se motají na ten kartáč mokrého vysavače. Ale stejně tak luxuji předtím, než vytírám obyčejným mopem.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 4197  [Dalších 4157 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.